default-cover-photo

Radek Gromek

4.33 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: step, piloxing, tmt

Opinie:

05.06.2015 23:35

Bardzo wszechstronny instruktor i sympatyczny człowiek. Prowadzi np. sztangi, czy wzmacnianie, ale szczególnie polecam wybrac się do niego na zajęcia typu dance. Tempo wymaga opanowania przynajmniej podstawowych kroków, więc początkującym raczej bym odradzała. Ukłądy przentuje naprawdę inne, pozwalające trochę na własną interpretację. Trochę mało jest tych zajęć. Zostały wypartę przez tak popularną teraz Zumbę, a szkoda.

05.05.2015 14:25

Nie wiem jak ocenić zajęcia z Radkiem. Na pewno jego choreografie są ciekawe, ma dobry kontakt z uczestnikami, jego zajęcia są niezwykle muzykalne i taneczne. Zawsze zoabczy, gdy grupa jakiegoś kroku nie załapała. Zatrzymuje się i tłumaczy raz jeszcze. Za to go lubię! Nie przepadam za jego muzyką z drugiej strony. Odradzam natomiast sztangi z Radkiem, bo nie jest to człowiek stworzony do tego typu zajęć, on się na nich ewidentnie nudzi. Snuje się po sali, nie specjalnie skupia na grupie.

27.04.2015 18:48

Do Radka chodziłam kilkakrotnie i mogę powiedzieć, że zajęcia są w porządku. Ale rozpływać nie ma się nad czym. Radek jest miły, ma dobry kontakt z grupą, a ćwiczenia dostosowuje do poziomu grupy. Zabrakło mi trochę mocy, wymęczenia. Nie wiem z czego to wynika? Może z tego, że grupy są mozno zróżnicowane jeśli chodzi o wiek? Ale ja osobiście lubię zię zmęczyć. Osobę Radka, jako instruktora, oceniam na dobre 4.

Dodaj opinię

Instruktor Radek Gromek czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):