default-cover-photo

Piotr Musiałkowski

3.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, zumba

Opinie:

10.05.2015 21:48

Z całego serca polecam Piotrka. Tu nie ma rutyny, bardzo kreatywny i pomysłowy człowiek. Jego zajęcia zumby mnie po prostu pochłonęły. Pokazuje genialne układy , swobodne ruchy i do tego oprawa muzyczna wybierana przez niego jest bardzo przyjemna. Ma chłopak dystans do siebie. Jeden z nielicznych, który kupił mnie już od pierwszyc zajęć.

26.04.2015 22:47

Zastanawiałam się nad oceną tego instruktora, ponieważ pisać o kimś niepochelbnie nigdy nie jest miło. Zacznę od atutów tego trenera: miły, żywiołowy, pogodny człowiek, fajnie wybiera muzykę i prezentuje bardzo ciekawe układy. W sumie powinnam ocenić go dobrze, a jednak są rzeczy, które mi przeszkadzają na zajęciach: psychofanka instruktora, któa ciągle musi być obok niego, zagadywać itp. Jak ją widzę, to się irytuje. A instruktror zachowuje się jakby się jej obawiał, nie umie wybrnąć z tej sytuacji. Dziewczyna drażni nie tylko mnie, tego się dowiedziałam w szatni. Poza tym instruktor notorycznie się spóżnia i w dodatku jeszcze kończy przed czasem.

Dodaj opinię

Instruktor Piotr Musiałkowski czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):