default-cover-photo

Piotr Mierzejewski

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba

Opinie:

25.05.2015 17:01

Pan Piotr jest jednym z lepszych instruktorów Zumby w Warszawie. Na zajęciach z nim panuje klimat dobrej zabaway, wszyscy zadowoleni, można się z nim pośmiać.Świetnei dobiera muzykę, jedna jest energiczna do spalania tłuszczyku, inna relaksacyjna do wyciszenia na koniec. Poza tym Pan Piotr jest osoba bardzo kontaktową, szybko zaznajamia sie z dziewczynami z grupy. Warto sie do niego wybrać.

10.05.2015 22:27

Instruktorów Zumby testuje od 4 lat i ten jest zdecydowanie moim ulubionym. Na jego zajęciach wylewa się litry potu i spala kilogramy. Do tego w ogóle się tego nie czuję, taką atmosferę potrafi stworzyć na zajęciach. Piotr jest tancerzem, fajnie popatrzeć jak się rusza, a jego choreografie są bardziej taneczne niż fitnesowe. Naprawdę to sztuka! Zajęcia są mega męczące ale też pełne pozytywnej energii.

10.05.2015 14:20

Gdybym mogła dałabym mu 10! Njalepszy instruktor Zumby jakiego spotkałam. Trafiłam na niego przypadkiem, ale zostane mu wierna do końca. Potrafi przekazać odbrą energię i wproadza atmosferę naprawdę dobrej zabawy. Dzieki zajęciom z Piotrem, czuje że nie tylko spalam zbędne kilogramy, ale jest to też relaks i mozliwość rozładowania negatywnej energii, nagromadzonej po całym dniu.

02.05.2015 18:55

Piotrka, gdy się pozna zajęcia z nim, nie można nie kochać. Daję porządny wycisk i atmosferę super zabawy. Na Zumbie z nim czuje się po prostu jak rozpiera nas mlodość i energia. Polecam absolutnie każdemu!

Dodaj opinię

Instruktor Piotr Mierzejewski czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):