default-cover-photo

Piotr Litwiniuk

3.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba

Opinie:

30.06.2015 23:39

Zajęcia mi się nie podobały, choć nie mam jakichś konkretnych zarzutów do Piotra. Może chodziło mi o zbyt spokojne układy albo o dobór muzyki? Może jednak to te fanki Piotra, które wszędzie za nim jeżdzą i otaczają go z każdej strony. Przez nie atmosfera jest taka, jakgdyby był to jakiś konkurs. Niby nie jest to jego wina, ale mógłby jakoś wpłynąć na to, aby klimat na zajęciach się poprawił. Nie wiem czy on tego nie widzi, czy mu to nie przeszkadza. Ja się nie przekonaam, ale jest on rzeczywiście bardzo popularną osobą, więc wielbiciele Zumby powinni spróbować.

15.05.2015 19:34

Ten instruktor zaraził mnie miłością do Zumby, chodzę do niego już ponad dwa lata. W porównaniu do innych, jego choreografie są rzeczywiście spokojniejsze, ale i tak ciekawe, bo łączy w nich elementy tańców, np.. Tanga. Jest też zabawny i pełen energii, co łatwo udziela się innym. Jego zajęcia to fajna aternatywa. Polecam!

12.05.2015 11:27

Trafiam do niego po maratonie, który prowadził i spodziewałam się czegoś podobnego na zajęciach. Ale stwierdzam, że atmosfera mi nie pasuje. Po pierwsze Piotr jest skupiony tyko na garstce swoich ulubionych uczestniczek i to z nimi rozmawia, zagaduje. Mógłby zwrócić uwagę, że w grupie jest jednak więcej osób. Poza tym układy wykonuje niebale i tak jakby za karę. Układy ma nudne i rzadko zmieniane. Ja więcej się nie wybiorę na jego zajęcia.

26.04.2015 01:20

Instruktor przyciągnął mnie swoim urokiem, dzięki prowadzonym przez niego maratonie. Ale na regularnych zajęciach mój entuzjazm nieco opadł. Nie możan mu odmówić wiedzy i techniki, jeśli chodzi o to co robi, ale jakoś mało integruje się z ćwiczącymi. Barkowao mi jego zaangażowania w to, żeby grupa dobrze się bawiał na jego zajęciach. Jeśli ktoś wie, że chce przyjść poskakać, to spodoba mu się u Piotra.

24.04.2015 21:29

Na czwartki w Energy i zajęcia Zumby z Piotrem czekam zawsze z niecierpliwością. Jego zajęcia to prawdziwa Zumba, o czym się przekonałam dopiero tutaj - wcześniej miałam różne doświadczenia. Tańczyłam i lambadę i w kółku - jakiś koszmar. Po takich przejściach nietrudno docenić Piotra i jego choreografie, które nie są trudne, ale dzięki temu pasują wszystkim. Nie prawda, że zajęcia są różne bo tańczymy naprawdę różne style, muzyka też jest ok. Polecam zajęcia osobom, które nie mają jeszcze przekonania, co do tej formy aktywności, po zajęciach z Piotrem to się na pewno zmieni!

23.04.2015 09:07

Nie mogę się nie zgodzić z opiniami o Piotrze, rzeczywiście jgo fanki są zawsze na zajęciach pierwsze. Ale sam sposób prowadzenia zająć jest bardzo w moim guście. Muzyka jest zróżnicowana, trochę nowych kawałków, trochę starych. Mimo jego fanek, które wszystko zasłaniają, jest całkiem sympatycznie na jego zajęciach. Fajny jako człowiek, ale po jego treningu nie czuję się mega zmęczona.

Dodaj opinię

Instruktor Piotr Litwiniuk czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):