default-cover-photo

Piotr Kołłątaj

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, step, płaski brzuch, trening funkcjonalny

Opinie:

12.05.2015 09:15

Piotra się albo lubi, albo nie. Dla mnie istotniejszy jest cel, w jakim przychodzę na jego zajęcia. A po ćwiczeniach z nim szybko można zauważyć pierwsze efekty. Piotrek robi układy choreograficznee na stepie, które są bardzo wymagające i kondycji i koordynacji ruchów. Instruktor, który naprawdę poświęca się, żeby zajęcia były w każdym calu dopracowane.

11.05.2015 21:45

Gdyby bya taka możliwość wystawiłabym 4,5, ponieważ czasem śmiech uniemożliwia ćwiczenia. Chciałam się odnieść do 1, którą ktoś wsytawił Piotrowi. Żeby polubić te zajęcia trzeba się wykazać choćby minimalnym dystansem do samego siebie. To nie jest człowiek, który szpanuje, on poprostu ma taki styl bycia, wesoły, zabawny. Jego zajęcia są naprawdę rzeczowe, a przy tym z dużą dawką humoru. Chciałam jeszcze dodać, że spodziewaam się bardziej szorstkiego sposobu prowadzenia zajęć, ale okazuje się że Piotrek świetnie sprawdza się na stepie, czy tbc. Polecam!

28.04.2015 17:52

Układy pomysłowe i wymagające. Piotr to czowiek o zmiennych nastrojach, ale mnie to nie przeszkadza podczas zajęć, dla mnie ważne jest to żeby wykonać dobry trening. Mnie jego sposób prowadzenia zajęć bardzo odpowiada. Jego uwagi nie są dla mnie niemiłe, tylko mobilizujące. Dzięki niemu odwiedzam Energu reguarnie, jest moim ulubieńcem, przez całe zajęcia trzyma tempo. Po jego zajęciach ma się poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

Dodaj opinię

Instruktor Piotr Kołłątaj czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):