default-cover-photo

Piotr Czyżewski

4.67 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: crossfit, tabata, kettlebell

Opinie:

23.05.2015 10:25

Jego zajęcia są solidne, zawsze poprzedzone rozgrzewką z wykorzystanie różnych pomocy. Ćwiczenia są tak przez niego wybierane, żeby angażować jak najwięcej mięśni i bardzo wyczerpujące. Zawsze zajęcia kończą się dobry rozciąganiem. Nie podoba mi się natomiast język stosowany przez Piotra, mówi ciąge "my" i używa infantylnych zdrobnień. Zdarza mu się był mało precyzyjnym w wydawaniu poleceń na zajęciach. Mimo wszystko polecam Piotra przede wszystkim ze wzgędu na jego zaangażowanie w pracę.

12.05.2015 12:21

Polecam Crossfit z Piotrem! Zraca uwagę na techniczną stronę ćwiczeń, zawsze doradza jak dobrac odpowiednie obciążenie. Urozmaica swoje treningi, na tyle że nigdy nie wiadomo co będzie się działo na dzisiejszym treningu. Opisuje ćwiczenia bardzo dokładnie, więc wiadomo co robić, żeby uniknąć kontuzji. Bardzo zabawny czowiek, który wie jak umilać godzinne zajęcia. Często zdrabnia różne zwroty :)

05.05.2015 08:45

Piotrek prowadzi zajęcia z ogromnym zaangażowaniem, zaczyna od rogrzewki, później bardzo męcząca część właściwa. Ćwiczeni przeznaczone są dla wszytskich partii mięśniowych. To miejsce dala osób, które chcą się dobrze przyłożyć do ćwiczeń. Muzyka, przez niego wybierana, też jest dużym atutem. Jako czowiek naprawdę bardzo sympatyczny, tworzący super atmosferę na crossficie.

Dodaj opinię

Instruktor Piotr Czyżewski czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):