custom-cover-photo

Paweł Swimforlife

Profil zweryfikowany
Galeria
Paweł Swimforlife - sexy pupa
Paweł Swimforlife - trening personalny

O mnie:

O NAS !

"Swim for Life" powstał z myślą o zdrowiu każdego z Was. Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja i doświadczenie. Razem pomożemy Ci poprawić Twoją sylwetkę, technikę, kondycję, a jeśli zechcesz przygotujemy Cię do startu w dowolnych zawodach. Ale i tak na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie naszych Klientów.
Pływanie to sport, który łączy trening wytrzymałościowy (cardio) z siłowym, pozwalając jednocześnie wykorzystać pracę wszystkich partii mięśni. Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących zgubić zbędne kilogramy lub zbudować masę mięśniową przez dobór odpowiedniej diety, treningu, niezależnie od wieku oraz sprawności.

DLACZEGO MY ?!

Jesteśmy grupą osób z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowaniem oraz chęcią poprawy Twojego zdrowia. U nas możesz czuć się swobodnie, ponieważ sam dobierasz sobie termin, czas i ilość treningów, które chcesz wykonać. A wszystko to w oparciu o rady i konsultacje z naszymi Profesjonalistami.
Wszyscy jesteśmy tutaj dla Ciebie! One Life, Live it well.

Nie zapominaj o motywacji, która jest niezbędna, aby zmienić Twoje życie na lepsze!

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: nauka pływania dla dorosłych, nauka pływania dla dzieci , trening personalny, zdrowy kręgosłup, trening funkcjonalny, sexy pupa, basen, ćwiczenia na kręgosłup, interwał, płaski brzuch

Dodaj opinię

Instruktor Paweł Swimforlife czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):