default-cover-photo

Paulina Snopkiewicz

3.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, piloxing, płaski brzuch, sexy pupa

Opinie:

25.06.2015 10:00

U tej instruktorki byłam dwa razy na zajęciach typu aeroboksing . W sumie to nie było jakość profesjonalnie, ale dało się wytrzymać, chociazby dlatego, że można było poczuć zmęczenie. Niestety nie do końca spodobała mi się choreografia. Chociażby dlatego, że widać było wiele elementów z zajęć Les Milles- Body Combat. Najgorsze było to, że muzyka była bardzo podobna do licencjonowanych zajęć, a czasami już spodziewałam się jakie ćwiczenie zostanie wykonane za moment. Mam już doświadczenie w tego typu zajęciach, dlatego było to dla mnie irytujące. Wiem, że Les Milles kontroluje licencje na ćwiczenie, więc takie kopie są mało profesjonalne. Z pewności zajęcia z aeroboxu są ciężkie do niegarnięcia, dlatego powinna je prowadzić osoba doświadczona i znająca się na rzeczy. O tyle to mnie dziwi, że przecież p. Paulina kiedyś sama trenowała kick boxing więc powinna wiedzieć w czym rzecz.

16.05.2015 21:18

Uczestniczylam w zajęciach sexi pupa i aeroboxing prowadzonych przez p. Paulinę. Byłam bardzo zadowolona. Instruktorka jest bardzo serdeczną osobą i bardzo motywującą do wykonywania poszczegółnych ćwiczeń, myślę na daje się do prowadzenia tych zajęć bo jest profesjonalistką w tym fachu. . Bardzo fajne ćwiczenia, dużo urozmaiceń a co za tym idzie mozliwość niezłego zmęczenia się. Jeszcze lepszy był BodyCombat. Dobrze dobrane ćwiczenia, nie jakieś monotonne ze słabą muzyką. Zdecydowanie ten model jest bardzo ok. Trzeba było włożyć wiele wysilku w ćwiczenia, a było to zdecydowanie łatwiejsze bo instruktorka jak zwykle z humorem motywowała wszyskich do działania.

Dodaj opinię

Instruktor Paulina Snopkiewicz czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):