default-cover-photo

Patrycja Zajkowska

3.67 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, płaski brzuch, tmt

Opinie:

11.06.2015 19:38

Grupką znajomych wybraliśmy się na sztangi, mając już doświadczenie z pumpami, czy Magic Bar. I nastąpiło wielkie rozczarowanie, nic tu nie trzymało się kupy i odbywało się strasznie wolno. Instruktorka stosuje jakieś przestarzałe metody ćwiczeniowe, od których się już odchodzi. Na zajęciach ABT zostałam chyba przez ciekawość, ale również nie były prowadzone profesjonalnie. Instruktorka nic sobie nie robiła z ilości powtórzeń, które powinny być taka sama na obie nogi. Stepu również używała, jakby miała go pierwszy raz w użyciu. Utzrymuje szybkie tempo na zajęciach, za szybkie, tak naprawdę odpowiednie tylko dla rozgrzewki. Wydaje mi się, że kobieta jest ok, ale ciężko to ocenić bo całe zajęcia stoi tyłem do grupy.

18.05.2015 22:24

W podążaniu za Patrycja nie raz zdarzyło mi się zmienić klub. Nie zawsze bywam u niej regularnie, ale to pozwala mi na naowo zachwycac się jej pasją. Lubię Body Pump z nią, bo pracuje na d posladkami, udami, każdym mięsniem. Wszystkie jej zajęcia są fajne, ale te skupiają chyba najwięcej osób. Jest wymagającą instruktorką, a osoby które nie ćwiczą wysyła do psychologa!

13.05.2015 19:54

Patrycja to instruktorka do której zawsze wracam. Świetna specjalistak w swoim fachu do tego kocha fitness i emanuje dobrą energią. Tylko u niej czuje, że chce mi się więcej, a zmeczenie staje się przyjemnością. Polecam z serca Patrycję!

Dodaj opinię

Instruktor Patrycja Zajkowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):