default-cover-photo

Olga Marek

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba

Opinie:

29.04.2015 21:50

Do Oli aż chce się przychodzić, taka jest ciepła i pozytywna. Jej zaangazowanie wzmaga chęć do pracy. Inni trenerzy wiele mogliby się od niej nauczyć. Ja korzystam z zajęć Zumby już od dwóch lat, ale dopiero Ola pokazała mi jak może być męcząco i przyjemnie jednocześnie. Oby było więcej takich intruktorów jak Ola!

26.04.2015 21:49

Instruktorka zaangażowana w swoją pracęna maksa, pokazuje nam na zajęciach, że jesteśmy piękne, ważne i nasze ciało również. Zawsze chętnie odpowiada na zadawane prze grupę pytania. Jej choreografie są unikatowe i świetnie zgrane z muzyką. Optymizm aż od niej bije. Bieże chęsto udział w różnych akcjach charytatywnych. Takich instruktorów chciałabym spotykać wszędzie.

25.04.2015 12:54

Jeśli ktoś kocha Zumbę musi spróbować tej z Olą, jest to kwintesencja zabawy, energii i uśmiechu. Układy zawierają elementy samby, salsy, nawet kolumbijskiego hip hpu. Ona sama bardzo symaptyczna. Jeśli chcecie się nauczyć jak poruszać posladkami to tylko u Oli!

23.04.2015 11:31

Zajęcia z Olą tak mnie wciągnęły, że teraz wyszukuje te, które ona prowadzi i staram się wybierać tylko te. Jej zajęcia pomogły mi się podnieść z dołka i zamienić smutek na Zumbę. Jje treningi są super, dużo wysiłku ale też dużo zabawy. Jje profesjonalizm jest od razu widoczny, a uśmiech zaraźliwy.

Dodaj opinię

Instruktor Olga Marek czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):