default-cover-photo

Natalia Rogozińska

4.20 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, płaski brzuch, stretching, sexy pupa, tabata

Opinie:

20.05.2015 17:27

Uważam, że wzmacnianie w wykonaniu Natalii to jedne z lepszych zajęć na jakich maialam okazję być tak w ogóle. Zestwa ćwiczeń ciekawie rozplanowany i wymagający duż energii. Cale ciało pracuje na jej zajęciach. Słyszłam, że nie wszyscy lubią jej rozgrzewke, tóra składa się z choreografii. Ale z doświadczenia wiem, że im dlużej na zajęciach tym choreografia staje się bardziej przystępna. A warto sie nie cniechęcać, bo zajęcia z nią dużo dają. Jest też miłą osobą, zainteresowaną jak grupa ćwiczy.

14.05.2015 11:30

Jestem stała bywalczynią jej zajęć, które są prowadzone z pasją i najwięszym staraniem o prawdiłowe wykonywanie ćwiczeń przez grupę. Każde treniengi są zaplanowane od deski do deski, duż o daje od siebie. Jej figura motywuje mnie ze zdwojoną silą do pracy nad swoim cialem. Poelcam w 100%!

14.05.2015 11:30

Na zajęcia z Natalią chodzę zawsze z wielką przyjemnością. Intensywne ćwiczenia, zaangazowanie instruktorki i fajna atmosfera. Zawsze coś nowego dzieje się na treningu z nią. Zawsze odpowiednio dobierze intensywność ćwiczeń do rodzaju zajęć, fajne komunikuje się z grupą, motywuje do działania. Zawsze wychodzę zmeczon, ale bardzo zadowlona, że i tym razem udało mi się wygrać z samą soba.

14.05.2015 10:27

Jest profesjonalna, ale te jej zajęcia są bardo szablonowe i przewidywalne. Domyślam się, że może być mało doświadczona, bo gdy zaproponuje jakieś ćwiczenie, wydaje mi się, że widzę na jej twarzy niepeność. Rzeczywiście zajęcia są męczące, ale brakuje m itrochę radości na jej zajęciach. Życzyłabym sobie, żeby roztaczała wokół się taką aurę jak Kasia Kozak, czy Szymon Ito. Mam nadzieję, że tak wkrótce będzie.

08.05.2015 10:12

Byłam na jej zajęciach wielkorotnie i widzę u niej postępy, jeśli chodzi o je umiejętności. Dostrzegam pewnie niedoskonałości w jej warsztacie, ale rozumiem że nadal się uczy. Wielki plus dla niej zato, bo niektórym się po prostu nie chce inwestować w siebie. Lubię, gdy dodaje do zajęć elemnty treningu funkcjonalnego. Mam nadzieję, że zajęcia będą się rozwijać razem z Natalią. Mimo wszytsko to bardzo sympatyczna osoba.

Dodaj opinię

Instruktor Natalia Rogozińska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):