default-cover-photo

Natalia Mukha

4.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, interwał, pilates, stretching

Opinie:

18.05.2015 08:30

Nie rozumiem dlaczego taki klub, jak Energy, zatrudnia tak niekompetentną osobę, jak Natalia. Nie wiem kto decydował o zatrudnieniu tej dziewczyny, ale chyab jej głos słyszeli? Mam porównanie, bo chodze do różnych instruktorek i Natali popełnia kardynalne błedy, nie dba o napięcie brzucha podczas ćwiczeń, a ciężary podnosi luźną ręką.

14.05.2015 10:23

Natalia Mukha jest młodą instruktorką, ale świetnie sobie radzi w fitnessie. Uważam, że zna siena technicznej stronie ćwiczeń, ale ze względu na małe doświadczenie zdarzaja jej się drobne błędy. Moim zdaniem jej podopieczni są zadowoleni, tak samo zresztajak ja. Szczerze uważam, że jest osobą godną polecenia.

13.05.2015 09:03

Byłam na Orlej i tam trafiłam na Panią Natalię. Pilates z nią był świetny: dużo ćwiczeń na brzuch i kręgosłu, a wszystko podane w interesujący sposób. Zmusza do skupienia się na oddechu w trakcie ćwiczeń. Jest profesjonalistą, w pełnym tego słowa znaczeniu. Zajęcia mimo tego, ze spokojne dają satysfakcje. Czułam sie po nich zrelaksowana.

30.04.2015 14:42

Do Natalii chodzę na wzmacnianie i ABT. Zawsze na koniec ledwo żyję, ale czuję się pozytywnie zmęczona. Jej zestawy ćwiczeniowe mają sens, nawiązuje dobry kontakt z ćwiczącymi, jej podejście jest pełne pasji. Dużo mówi na zajęciach, przede wszystkim o technice. Zawsze pamięta o dobrym rozciąganiu na koniec zajęć.

28.04.2015 21:40

Młoda dziewczyna, która tryska energią i wie jak zmęczyć kursantów. Zajęcia Natalii odwiedzam w różnych punktach Energy, dla mnie ważne byle były z nią. Dziewczyna się rozwija, swoje zajęcia również, tworzy nowe układy. Ostatnio spodobał mi się bardzo Interwał z nią. Świetnie dobiera zestawy ćwiczeń, by urozmaicać. Motywuje poprzez ćwiczenie razem z grupą i ciągły uśmiech. I jej figrua sama mówi, że warto podążać za nią. POLECAM!

23.04.2015 20:28

Kolejna osoba, którą należy wyróżnić. Prowadzi swoje zajęcia mocno i zdecydowanie, na pewno nie dla początkujących. Interwały z nią są mega ciężkie, ale dają efekty. Natalia natomiast robi wszystko, żeby grupie na zajęciach się nie nudziło, wprowadza duż dynamiki i urozmaica aktywności. Polecam ją jako instruktorkę osobom, które zdecydowanie lubią czuć zmęczenie na treningu.

Dodaj opinię

Instruktor Natalia Mukha czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):