default-cover-photo

Monika Krzemińska

2.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: abt, pilates, płaski brzuch

Opinie:

01.09.2015 09:58

Skorzystałam z zajęć aqua aerobicu w klubie Energy Fitness na Mokotowie, prowadzone były właśnie przez p. Monikę. Wiele razy uczestniczyłam w takich zajęciach i mam porównanie dlatego uważam, że zupełnie odbiegały one od jakiegokolwiek poziomu. Prowadząca to miła osoba, która starała się wpradzić luźna atmosferę podczas zajęć jednak uważam, że to dopiero połowa sukcesu. Zdecydowanie przeszkadzała mi akustyka podczas zajęć, nie wiem czym to było podyktowane, może upodobaniami instruktorki, nieprofesjonalnym sprzętem albo tym, że basen usytuowany jest w podziemiach. Najgorsze jednak było to jak p. Monika weszła do wody i chcą pokazac jakieś cwiczenie wyjmowała ręce z wody i nimi pokazywała co uczestniczki mają robić...to było straszne. Brakowało mi też urozmaiceń w choreografii. Mam tu na myśli przede wszystkim to, że ciągle powtarzne były tylko nożyce i bieg. Całokształt zajęć pozostawiał wiele do życzenia, a prowadząca była zupełnie nie przygotowana do swojej roli. Przez chwilę chciałam już opuścić zajęcia, ale pomyślałam, że jeśli już przyjechałam to może zdarzy sie jakiś cud. Na podstawie swoich doświadczeń nikomu nie polecam tych zajęć, chociaż może teraz coś się zmienilo, nie wiem...

29.05.2015 20:21

Chodziłam na zajęcia TBC + Brzuch do Moniki. Sposób prowadzenia tych zajęć przeznaczony jest raczej dla osób zaczynających dopiero ćwiczenia, ponieważ prowadząca ogranicza się jedynie do mozliwości zwiększenia obciążenia w postaci cięższego hantla. Bardzo chwalę sobie rozgrzewkę, która nie była bardzo skomplikowana, a to dobrze, żeby potem móc się systematycznie rozkręcąć i poznawać nowe kroki. Fajnym elementem zajęć były też ćwiczenia na górną części ciała szczególnie na leżącą, co z pewnością jest mało spotykane. Fajnym pomysłam było odliczanie ile zostało jeszcze powtórek danego ćwiczenia- wydaje mi się, że to mocno motywuje do działania. Pani Monika, podczas zajęć zaprezentowała się jako osoba komunikatywna, wspólpracująca z grupą, z poczuciem humoru. Jak dla mnie ważne było to, że instruktorka potrafiła każdego zmotywować do działania, choć czasami mogła to powtarzać częściej.

Dodaj opinię

Instruktor Monika Krzemińska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):