default-cover-photo

Monika Kozłowska

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Opinie:

20.06.2015 21:37

Monike z zajeć znam od dówch lat i muszę jednoznacznie stwierdzić, że jest to najlepsza instruktorka z jaką miałam do czynienia kiedykolwiek. Jest osobą, która rozbudizła we mnie chęć do poznawania jogi, mimo że wczesniej miałem już jakieś doświadczenia w tym temacie. Bardzo mi się podoboa w jak przemyslany sposób prowadzi ćwiczenia i dobiera ćwiczenia, aby w konsekwencji miało to sens. Monika koryguje ćwiczących, co też mi odpowiada, choć wiem, ze nie wszyscy lubią być dotykani. Poza tym jest to osba o niezwykłym chcaraterze, potrafi i zażartować i zganić, gdy trzeba, zawsze znajdzie chwilę, żeby z człowiekiem zamienic słowo.

04.06.2015 14:50

Cudowna osoba, z podejściem do ludzi i wielką serdecznością. Dzieki jej umiejętnoścciom i osobowoąci na każde kolejne zajęcia czeka się z niecierpliwością. Rzadko zdarzają się tak wspaniali ludzie. Monika prowadzi zajęcia jogi i zdrowego kręgosłupa w bardzo spójny sposób. Bardzo indywidualnie podchodzi do osób początkujących i z problemami zdrowotnymi. Dopiero na tych zajęciach zrozumiałam, że brak elastyczności nie jest moją winą. Dzieki Monice za każdym razem na nowo pozanje swoje ciało. Z nią nigdy nie jest nudno, zajęcia zawsze nawiązuja do jakiegoś tematu, zdarza się że ćwiczymy w parach.

Dodaj opinię

Instruktor Monika Kozłowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):