default-cover-photo

Monika Cywińska

4.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: pilates, fitness

Opinie:

01.05.2015 12:55

Monikę zapamiętałam jako instruktorkę, która zajęcia prowadzi w porządku, ale bez większych reweacji. Miłym zaskoczeniem było dla mnie, gdy po 1,5 roku ponownie trafiłam na jej zajęcia w Dobrzemitu. Zajęcia Moniki ewoluowały, stały się przemyślane, o jasnej strukturze, ciekawe, z uzyciem rozmaitych przyrządów. Dużo czasy poświęca na obajśnienie techniki ćwiczeń, ostrzega co robić, czego nie robić, by nie nabawić się kontuzji. Trzeba się zmęczyć na jej trenigu, to fakt. Ale dla mnie uczucie po treningu to prawdziwy relaks. Podoba mi się, że większość osób pamięta, zagaduje, tworzy dobry kontakt z ludźmi. Monikę znam tylko z pilatesu, ale doszy mnie słuchy że prowadzi fitness z kobietami w ciąży, za który jest bardzo chwaona. Jej ciało jest genialny przykładem, jak można wyglądać, po urodzeniu dwójki dzieci.

22.04.2015 14:04

Monika nie zrobila na mnie dobrego pierwszego wrażenia, głównie dlatego, że spóźniła się na zajęcia, czego ja bardzo nie lubię. Pilates u niej bardziej przypomina TBC, ale same ćwiczenia i ich kolejność bardzo mi się podobały. Każe nam liczyć pulsowanie w dziwnych odstępach , 3 lub 25, ale przywykłam. Od niedawna instruktorka zaczęła większą uwagę zwracać na to jak grupa wykonuje ćwiczenia, to jak najbardziej na plus. Nie zgadzam się z nią, że kręgosłup w trakcie ćwiczeń na macie trzeba aż tak wciskać w podłoże, w końcu natruralna pozycja powinna brać górę. Oóglnie zajęcia mi sie podobają, w użyciu jest dużo przyrządów.

Dodaj opinię

Instruktor Monika Cywińska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):