default-cover-photo

Michalina Błażkiewicz

3.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, step, pilates, płaski brzuch, stretching, zdrowy kręgosłup, aktywny senior

Opinie:

28.06.2015 13:32

Michalina, a właściwie jej zajęcia nigdy mnie w pełni nie zadowoliły. Nie dba o atmosfere na zajęciach, zachowuje się tak jakby sama przyszła poćwiczyć. Ćwiczy z grupą zawsze, ale mało co się odzywa, tylko jak musi wydać jakąś komendę związaną z ćwiczeniem. Byłam u niej na zdrowym kręgosłupie i TMT - w obu przypadkach sztampa, nic od siebie. Nie wiem, może trafiałam na jej gorsze dni. Wiem, że prowadzi też rowery, może tutaj spisuje się lepiej.

10.06.2015 13:20

Lubię Michalinę za jej dynamiczne zajęcia, jest super na TBC, TMT, ABT. Uwielbiam jej układy, choć wiem że na początku są nie do ogarnięcia. Jest dobrze przygotowana, perfekcyjnie zna ludzka anatomię, można dostać od niej cenne rady. Zawraca uwagę na wszystko, co dzieję się na zajęciach, widać że jest mocno skupiona na tym co robi. Pozytywnie!

Dodaj opinię

Instruktor Michalina Błażkiewicz czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):