default-cover-photo

Marzena Tymińska

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, pilates

Opinie:

15.05.2015 21:04

Bardzo energetyczna osobowość i widać od razu, że świetnie odnajduje się w tym co robi. Dużo uwagi przykłada do techniki ćwiczeń i dobiera je tak, by angażowały wszytskie partie mięśniowe. Klimat zajęć naprawdę super! Przychodzilam tu z wielkim entuzjazmem i nadal będę! Przydaloby się aby w grafiku pojawiło sie wiecej zajęć z Marzeną.

15.05.2015 10:52

Pani Marzena często urozmaica swoje zajęcia i dużą wagę przykłada do ich intesywności. Na zajęciach u niej zmęczenie jest gwarantowane. Zajęcia w niedzile zawsze przyciągają ogromną liczbę osób. Zapraszam każdeo kto chce naladować akumulatory. Nie wiem dlaczego jest tak malo zajęć z nią, czekam na więcej.

05.05.2015 10:58

Wielka profesjonalistak ,szacunek dla niej. Jest zawsze przygotowana do zajęć. Intensywność ćwiczeń bywa różna, ale atmosfera na nich panująca jest zawsze super. W cudowny sposób motywuje i dopinguje ćwiczących. Pilnuje, żeby ćwiczenia były przez wszytskich wykonywane należycie. Polecam zajęcia Tbc właśnie z nią, także panom!

02.05.2015 22:12

Pilates z Marzeną to naprawde profesjonalne zajęcia.Wymagają trochę wysilku, ale to się opłaca. Ćwiczenia dostosowuje do poszczególnych osób. Nie ma u niej rutyny i zawsze jest inny zestaw cwiczeń. Atmosfera w porządku, dobry kontakt z uczestnikami , dzieki czemu nie czuję się tu anonimowo.

02.05.2015 19:37

Marzenka potrafi dać wycisk. Wielka szkoda, że prowadzi zajęcia tylko raz w tygodniu. A przychodzi na nie naprawdę dużo osób, co świadczy o tym, że uwielbiam ją nie tylko ja. To ona przekonała mnie do pilatesu, który do tej pory odbierałam jako nudę. A tu sie okazuję, że to ćwiczenia dla każdego. Mam nadzieję, że więcej będzie zajęć z nią, bo to bardzo pozytywna i energiczna osoba.

Dodaj opinię

Instruktor Marzena Tymińska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):