default-cover-photo

Marzena Osińska

5.00 z 5 Profil zweryfikowany

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, interwał, pilates, płaski brzuch, fitness, trening funkcjonalny, sexy pupa, aktywny senior

Opinie:

23.04.2015 15:07

Pani godna polecenia. Dużo wymaga na zajęciach, ale zawsze też przedstawia łatwiejszą alternatywę dla tych, któryz sobie nie radzą. Bardzo motywuje do ternigu, dodtakowo jeszcze własnym wygladem. Bardzo spodobała mi się praca z nią już od pierwszych zajęć. Właściwie przekonała mnie do siebie rozgrzewką, która była układem, ale tak precyzyjnie objaśniony i odliczanym na głos, że nawet mnie nie sprawiła trudności. Ćwiczenia bardzo sensownie ułożone, dopracowane, widać, że nie działa tu przypadek. Końcowy tretching równiez dokładnie przemyślany. Najlepsza trenerka w Zdroficie!

18.04.2015 15:07

Marzena prowadzi zajęcia z pełnym profesjonalizmem, widać że ma wiedze w temacie. Do tego jest osobą niezwykle miła. Jej zajęcia sa zawsze przemyslane i interesujące, a przzede wszytskim dokładnie wytłumaczone każde ćwiczenie po koleji. Jestem zakochana w pilatesie z Marzeną! To osoba, której jestem wierna, nieważne w jakim klubie pracuje. Zreszta rzeszę jej fanów widać golym okiem.

Dodaj opinię

Instruktor Marzena Osińska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):