default-cover-photo

Marta Rogalewicz

4.57 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: stretching, zdrowy kręgosłup

Opinie:

22.09.2017 16:31

Marta, to wspaniały trener i fachowiec. Ćwiczenia są różnorodne, dopasowane tak, że odczuwa się pracę każdego mięśnia. Jest to 55 minut niezapomnianych wrażeń. Gorąco polecam. Magda

22.04.2016 18:15

Marta Rogalewicz. Właściwie tyle wystarczy. Jest to pewnością jeden najlepszych specjalistów w Polsce. Czuję się zaopiekowany na treningach i widzę efekty. Energia i wiedza. Absolutnie polecam!

08.01.2016 23:20

Jestem Martą absolutnie zachwycona - jej indywidualnym podejściem do uczestników zajęć, umiejętnością dostosowania ćwiczeń (jeśli ktoś zgłosi problemy na początku zajęć), a przede wszystkim - jej przygotowaniem merytorycznym. Polecam zajęcia u niej każdemu, kto ma obawy, że na zajęciach grupowych może "stać mu się krzywda", bo instruktor nie będzie umiał wyczuć granic. A to, że na każdym zajęciach tłumaczy jak ćwiczenia wpływają na nasze ciała i jak działają jest po prostu ciekawe :)

25.06.2015 08:12

Widać, ze nie ejst to osoba, które na instruktora wyszkoliła się w ciągu weekednu, jak to bywa w wielu klubach. Bardzo mi się podoaba zdrowy kręgosłup i stretching w jej wykonaniu z elemetami fizjoterapii. Marta opowiada dokłdnie co każde ćwiczenie daje naszemu organizmowi. Zawsze uzywa różnych przyrządów i jej zajęcia nigdy nie są takie same. Jesli ktoś oprócz ćwiczeń chciałby zdobyc też trochę wiedzy teoretycznej, to tylko u niej. Ja zamierzam jeździć nawet do innych klubów w poszukiwaniu zajeć z nią.

05.05.2015 08:45

Na zdrowy kręgoslup z Martą specjalnie przyjechalam na Wolę, tyle dobrego o niej słyszłam. Zawiodłam się jednak, bo Marta nie cwiczyla z grupą, więc nie miałam jak podpatrzeć, czy w ogóle dobrze ykonuje ćwiczenie. Osobiście też nie zdołała tego skontrolować, bo na sali było sporo osób. Więc, jesli ktoś coś robi źle, to tak własnie bedzie to robił do końca zajęć. Nieuzyskawszy jasnej odpowiedzi czy kolejen zajęcia będą tak samo prowadzone, postanowiłam że był to mój pierwszy i oststni raz.

04.05.2015 13:59

Martę wyróżnia przede wszystkim przygotowanie merytoryczne do zajęć. Nie każdy instruktor tak dba o technikę podczas ćwiczeń. Jej zestawy nie są sztampowe, zawsze dorzuci jakiś komentarz nt. tego który mięśień w danym momencie pracuje, co potwierdza tylko jej profesjonalne przygotowanie zawodowe. Są to zajęcia wymagające fizycznego wysiłku przezanczone dla osób, które na treningu lubią ciężko popracować.

20.04.2015 09:08

Trening z z Martą to prawdziwa przyjemność, fajne dźwięki na zajęciach, miła atmosfera, trafne uwagi i ciekawe opisy poszczególnych ćwiczeń. Ćwiczenia są róznorodne, z wykorzystaniem piłek, gum i innych ciekawych pomocy. Możemy zdecydować na ktorej części ciala skupiamy się na zajęciach. Tempo zajęć jest w sam razm. Polecam!

Dodaj opinię

Instruktor Marta Rogalewicz czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):