default-cover-photo

Marta Durska

4.75 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, step, płaski brzuch, tmt, trening funkcjonalny

Opinie:

03.08.2015 17:38

To jeden z lepszych trenerów na jakich trafiłam, a byłam u wielu! Konkretna, bardzo wymagająca, te same zajęcia za każdym razem wyglądają inaczej, ale co najważniejsze - bardzo mocna technicznie i na to zwraca dużą uwagę. Zawsze jest rozgrzewka i na koniec rozciąganie. Może wydawać się oschła, ale wystarczy ją chyba lepiej poznać i się przekonać. Jak dla mnie naprawdę profesjonalna!

21.05.2015 22:39

Bywam u Marty na stepie i TBC, przede wszytskim dlatego, że zawsze dzieje się u niej coś ciekawego. Stosuje bardzo róźne choreografie, dokładnie tłumaczy sekwencje kroków. Uczy dobrze, choć nie zawsze jestem w stanie wszystko powtórzyć bezbłędnie. Dużo u niej elementów treningu funkcjonalnego, unika natomiast ćwiczeń izolowanych, nas koniec zawsze stretching. Trenerka ćwiczy z grupą, zawsze do ostatniej minutki. Atutem jest jej pomysłowość na prowadzenie zajęć.

24.04.2015 21:59

Zajęcia naprawdę solidne i interesujące, bo urozmaicone różnycmi ćwiczeniami. Marta jest osobą konkretną i dnie ma problemu z panowaniem nad grupą. Zwraca uwagę na uczestników, czy wszytsko rozumieją, czy wykonują ćwiczenia poprawnie, nie przyczyniając się do ewentualnych kontuzji. U niej step nie zawsze oznacza tylko i wyłącznie pracę na stepie. Zna naprawdę różne drogi, żeby poprowadzić trening. Ja na pewno będę wracać na te zajęcia.

24.04.2015 20:32

Do Marty trafiłam całkowitym przypadkiem, ale sposobała mi się od pierwszego wypowiedzianego słówa. Zajęcia zaczynają się niepozornie, ale później bya moc! Super kontakt z uczestnikami, zawsze różne propozycje ćwiczeń dla tych początkujących. Czułam się prawdziwie zmęczona i zadowolona z siebie. Polecam gorąco Martę!

Dodaj opinię

Instruktor Marta Durska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):