default-cover-photo

Marta Bąbol

1.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Najbliższe zajęcia:

Opinie:

12.05.2015 22:00

Bywałem już kilku instruktorów i mam porównanie i szczerze jestem bardzo rozczarowany podejściem tej instruktorki do zajęć. Ona nie miała zielonego pojęcia na czym polegają zajęcia z Indoor Cycling. Skąd ona się wzięła?? Chyba nawet nie wiem co należy robić podczas takich zajęć, sama zachowywała się jakby była pierwszy raz na takich zajęciach...nie dosyć, że nie miała zupełnie kondycji to jeszcze nie potrafiła ogranąć osób ćwiczących i wytłumaczyć na czym polegają ćwiczenia. A o pani Marcie można powiedzieć tylko tyle, że nie ma zupełnie muzycznego słuchu.

26.02.2015 21:27

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Jestem już doświadczonym uczestnikiem zajęć z cyklu indoor cycling i uważam, że te to zupełna tragedia…jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że uczestniczki zajęć przychodzą tylko po to żeby pobawić sie, spotkać sie z koleżankami. Pani Marta nie posiada zupełnie przygotowania merytorycznego do prowadzenia tego typu zajęć, nie uczestniczy w zajęciach tylko stoi koło roweru i rozgląda się na boki Chyba to nie o to chodzi...

Dodaj opinię

Instruktor Marta Bąbol czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):