default-cover-photo

Mariola Małachowska

3.83 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, płaski brzuch, tmt, siłownia

Opinie:

18.02.2020 11:29

Moim zdaniem super trenerka, potrafi dać wycisk i właśnie na tym mi zależy. Nie lubię ćwiczeń po których jestem świeżutka i nie czuję, że coś robiłam.

08.03.2016 02:16

Bardzo lubię przychodzić Marioli. Na zajęciach niema na nich układów, których osobiście nie znoszę. Są to bardziej crossfitowe zajęcia.

Zajęcia dają wycisk- to prawda, ale właśnie po to tam przychodzę :)

Są inne od zajęć na które zazwyczaj trafiałam- dla mnie duży plus.

25.07.2015 22:51

Mnie zajęcia Marioli nigdy nie przypadły do gustu. Oparte są na dużej liczbie powtórzeń każdego ćwiczenia, chyba tylko po to, żeby grupę zmęczyć. Poza tym nie ma kontaktu z grupą oprócz pokrzywikwania, które ma zmotywować ćwiczących. Choreografie, które Mariola robi na rozgrzewce, wykonuje zawsze tyłem do ćwiczących. Technikę ćwiczeń ma poprawną i zrwaca uwagę na poprawność naszej, ale dla mnie to nie wystarczy. Chodzę do niej, bo tak mi pasują akurat jej zajęcia godzinowo.

16.05.2015 21:18

Ta trenerka wie jak dać grupie w kość, wychodzi się z jej zajęć z satysfakcją, że znów się udało. Najsłabszy punkt to rozgrzewka, która zawsze wygląda identycznie. Wzamcnianie natomiast jest prowadzone świetnie, różnorodne ćwiczenia, step, pajace. Wszystko składa się tu w logiczną całość. Podobały mi się zajęcia GFS i płaski brzuch z Mariolą. Zawsze chce od grupy więcej, Ale fajnie się patrzy, jak ćwiczy razem z nami. Zawsze też po zajęciach służy pomocą. Polecam Mariolę osobą nieco "obytym" w fitnessie.

23.04.2015 15:20

Wszystko, co ta Pani robi na zajęciach robi w sposób zaplanowany z góry. I zgadzam się, że na tych zajęciach jest jak w wojsku, choć mnie ten klimat zupełnie nie odpowiada. Każde jej zajęcia praktycznie się od siebie nie różnią i wyglądaja jak lekcje Wfu. Grupa ją mało interesuje, w sumie nie utrzymuje z nią żadnego kontaktu. Będę rczej unikać musztry według tej Pani.

23.04.2015 14:36

Na tych zajęciach dostaje się wycisk, jak w wojsku. Dzięki swojej komunikatywności i zaanagażowaniu ma wiernych bywalców swoich zajęć. Bardzo mi się podoba jak opowiada o ćwiczeniach, pokazuje je i obserwuje grupę. Zawsze ćwiczy z nami, to motywuje. Jej ćwiczenia są przemyslane i wzbogacane użyciem różnych przyrządów. Polecam!

Dodaj opinię

Instruktor Mariola Małachowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):