default-cover-photo

Maja Korzeniowska

4.67 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, zumba

Opinie:

14.05.2015 10:18

Ja byłam u niej na zumbie, ale prowadzi też inne zajęcia z tego co mi wiaodmo. Wprowadza taką atmosferę, że nawet jak ktoś ma dwie lewe nogi do tańca, nie czuje się tu żle. Klimat zabawy, a nie treningu. Można tu wylać litry potu. Wadą może być to, że układay Maji są bardzief fitnessowe niż taneczne, ae mnie to absolutnie nie przeszkadza.

25.04.2015 19:53

1. Kompetentna 2. miła i ciepła 3. uzdolniona tanecznie 4. potrafi zmęczyć na zajęciach 5. jej zajęcia do mieszanka zumby i fitnessu 6. lubi to co robi i pracę z ludźmi 7. nigdy nie wypowiada się krytycznie o kolegach po fachu 8. udziela się charytatywnie. Super człowiek i nstruktorka.

23.04.2015 21:34

Zajęcia z Mają najbardziej mi odpowiadają, ze wszystkich na jakich byłam. Ma dobry warsztat, jest zawsze o czasie i jest do tego miłym człowiekiem. Maja doskonale tumaczy każdy krok i nawet nowe osoby od razu łapią o co chodzi. Bardzo podoba mi się to jak dopiera muzykę, latynoskie kimaty.

Dodaj opinię

Instruktor Maja Korzeniowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):