default-cover-photo

Magdalena Kutrowska

4.60 z 5 Profil zweryfikowany

tel: 797623806

Galeria
Magdalena  Kutrowska  - sexy pupa
Magdalena  Kutrowska  - power bike
Magdalena  Kutrowska  - ćwiczenia na kręgosłup

O mnie:

Jestem trenerem i instruktorem sportu ze specjalnością kulturystyka. Moje liczne certyfikaty z zakresu treningu funkcjonalnego, fitness jak również dietetyki i suplementacji pozwalają na tworzenie wyjątkowych planów treningowych.
Zajęcia, które lubię najbardziej z wykorzystaniem gum GTX i systemu lin podwieszanych TRX, kształtują wszystkie cechy motoryczne człowieka i umożliwiają utrzymanie aparatu ruchu w doskonałej kondycji.
Idąc na przeciw rosnącym wymaganiom nieustannie poszerzam swoją wiedzę, by praca była ciekawsza a Wy usatysfakcjonowani ;)
W pracy najbardziej cenię pozytywną atmosferę i systematyczność.
Swoje zajęcia prowadzę z pasją i zaangażowaniem a energię i motywację potrafię przekazać każdemu. Satysfakcją są dla mnie zadowoleni klienci, ich samopoczucie, zdrowie oraz uśmiech na twarzach.
Uważam, że aktywność sportowa, poza widocznymi efektami fizycznymi ma również ogromny wpływ na poprawę samopoczucia i samooceny.
Z wykształcenia jestem pedagogiem ale na tym nie poprzestałam. Dalej się kształcę na kierunku fizjioterapii, by być profesjonalistką w tym co robię. Moje doświadczenie zawodowe ma szeroki zakres, jednak najbardziej pokochałam sport i motoryzację :) Energetyczna, ciągle uśmiechnięta i nie potrafiąca wystać minuty spokojnie, rozładowuje to szaleństwo w pasji.
Nie wyobrażam sobie życia bez ludzi, których kocham, muzyki i sportu.
MOJE MOTTO:
"„ Be active, be healthy – feel great”

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: ćwiczenia na kręgosłup, tabata, trening funkcjonalny, trx, trening personalny, interwał, płaski brzuch, power bike, sexy pupa, siłownia

Opinie:

02.11.2015 23:29

Ta zarazajaca usmiechem i pozytywnym mysleniem mała istotka zrodziła we mnie pasje do sportu i aktywnego spedzenia czasu. Treningi pod okiem takiego Trenera staly sie przyjemnością! Tak, przyjemnością! Mimo potu na skroniach i ciężkiej walki z samym soba! Motywujace spojrzenie i slowaot " dasz rade" zawsze dodawaly dodatkowego powera!! Magda to nie tylko Trenerka ciala ale takze i duszy;) polecam goraco:)

02.11.2015 21:14

Cudowna, energetyczna, inspirująca, motywująca a przy tym prefesjonalna i kompetentna, stale poszerzajaca swoja wiedze. Treningi prowadzone przez Magdę wciskają siódme poty a mimo to chce się wracac po więcej!

02.11.2015 12:44

Magdalena jest profesjonalnym trenerem, z uśmiechem na twarzy wyciska z Ciebie siódme poty. Sumienne podejście do obowiązków i skarbnica wiedzy-to w wielkim skrócie opis tego trenera. Trenuje z nią i będę trenować-polecam bardzo. Do zobaczenia na treningu

02.11.2015 12:18

Uczestniczyłam w wielu różnych zajęciach u Magdy prowadzonych w klubie EFC i nie wyobrażam sobie tych zajęć z kim innym. Zawsze profesjonalne podejście, jeżeli czegoś nie rozumiesz bądź chcesz się dowiedzieć możesz liczyć na wyczerpującą odpowiedź. Zajęcia zawsze prowadzone z mega energią i uśmiechem na twarzy. Zaraża dobrym samopoczuciem :) Polecam!

31.10.2015 20:54

Fantastyczna trenerka i kobieta! Mega ciepła, życzliwa, pomocna. Zdecydowanie profesjonalistka, która nie osiada na laurach, ale wciąż się edukuje i poszerza swoją wiedzę. Istny wulkan energii, zaraża uśmiechem i optymizmem. No i niezwykle motywuje, polecam! :)

Dodaj opinię

Instruktor Magdalena Kutrowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):