default-cover-photo

Magda Podsiadła

2.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, piloxing, płaski brzuch, zumba, trening funkcjonalny

Opinie:

03.09.2015 20:29

Uczestniczyłam w zajęciach u p. Magdy, było to TBC i Aeroboks, chciałabym się odnieść tylko do aeroboksu. Z pewnością tego typu ćwiczenia nie są odpowiednie dla każdej kobiety, ja bardzo polubiłam połączenie fitness z kick boxingiem, co skutkowało poznaniem wielu trenerów, dlatego też śmiało mogę powiedzieć coś o p. Magdzie. Na zajęciach u niej można poczuć wysiłek, a to jest bardzo przyjemne. Podczas zajęć u p. Magdy dobrze dobrana była muzyka, a ta w podczas każdych ćwiczeń jest bardzo ważna. Patrząc obiektywnie nie są to jednak zajęcia doskonałe myślę, że brakuje im "tego czego", np. nie sprawiają mi takiej satysfakcji jak np. Body Combat, który uwielbiam. Nie wiem czy to sprawa samego układy, który mnie nie zauroczył...??Myślę, że podczas zajęć u p. Magdy brakuje mi więcej elementów w zakresu boksowania czy kopania, wole to niż jakieś mało atrakcyjne choreografie. Pani Magda dzieli zajęcia na dwie części, tą główną oraz drugą polegającą na wykonywaniu ćwiczeń fitness. Podczas zajęć fitness zwróciła uwagę, iz prowadząca przez większość czasu stała lub siedziała, to nie wzbudziło mojej aprobaty. Podsumowując nie oceniam tych zajęć jakoś bardzo źle, ani też dobrze myślę, że jeszcze spróbuję innych zajęć z tą instruktorą, chociaż wydaje mi się, że na te raczej już nie wrócę.

11.06.2015 23:07

Jakiś czas temu chodziłam na zajęcia do tej prowadzącej. Generalnie ćwiczenia nie są złe - rózny dobór i natężenie, odpowiednio czasowe sesje. To z pewnością zajęcia dla osób początkujących lub powracających po dłuższej przerwie. Instruktorka poprawia osoby, które mają problemy z wykonaniem jakieś czynności, to z pewnością doobry element tych zajęć. Generanie nie czułam się jakość strasznie zmęczona po tych zajęciach. Jedyne co mnie zraziło do p.Magdy to to, że sama nie uczestniczy w ćwieczeniach z resztą grupy, a jedynie siedzi i obserwuje. Zauważalnym mankamentem jest też to, że p. Magda za mało czasu poświęca na wytłumaczenie techniki wykonania poszczególnych ćwiczeń, fajnie byłoby gdyby też czasami sama zainicjowała jakąś rozmowę.

Dodaj opinię

Instruktor Magda Podsiadła czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):