default-cover-photo

Magda Kierklo

4.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, płaski brzuch, zumba

Opinie:

23.11.2016 16:42

Od 2 miesięcy chodzę do Magdy na zdrowy kręgosłup i jestem mega zadowolona. Jest gadułą -fakt, ale bardzo sympatyczną. Duży plus za to, ze każde zajęcia są inne - wprowadza nowe ćwiczenia. To lubię!

24.04.2015 18:07

Rozumiem, co mają na mysli dziewczyny pisząć o tym, że magada nieustannie gada na zajęciach, ale siłą rzeczy jak ktoś bywa u niej często to jest przez nią rozpoznawany i zagdauje z serdeczności i kultury, żeby stworzyć w grupie miłą atmoferę. Dla mnie to miłe, że tak się zachowuje. Nigdy nie byłam świadkiem tego, żeby Magda się spóźniła, a bywam u niej regularnie. Lubie jej zajęcia, bo doprowadzają mnie do łeż, ze względu na wysoki poziom ćwiczeń i ich intensywność. Zawsze dopiera ćwiczenia pod grupę i robi męczące rozgrzewki. Tak trzymaj!

24.04.2015 15:19

Zgadzam się poprzednią opinią o Magdzie, że ciągle się spóźnia, za duż czasu poświęca na prywatne rozmowy i to w trakcie zajęć. Irytujące… Grupa przychodi punktualnie, a ona się spóźnia bo musi pogadać z koleżankami. Jest miła i pogodna, ale jej układy nie są precyzyjne i tempo też narzuca dość szybkie, co np. dla początkujących jest dużym utrudnieniem.

21.04.2015 20:44

Jestem zadowolona z jej zajęć, a miałam okaję wybrówbowac różne. Jest energiczna, radosna, ale też ma swoje dziwactwa, np.. Układy robi zawsze tylko w jedną stronę. Irytuje mnie czasem, gdy rozmawia ze swoimi ulubionymi paniami, a nie interesuje się jak ćwiczenia wykonują inni. Nigdy też nie ingeruje, gdy ktoś ćwicz nie poprawnie. Moim zdaniem powinna sobie zdać sprawę, że zajęcia to nie ma być godzina ploteczek ze znajomymi, tylko praca ze wszystkimi.

Dodaj opinię

Instruktor Magda Kierklo czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):