default-cover-photo

Łukasz Grabowski

4.33 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba

Opinie:

08.08.2015 21:13

Zumba u Łukasza był moją pierwszą w życiu. Tak wysoko postawił poprzeczkę, że już chyba nie zdecyduję się na zajęcia u kogoś innego. Na zajęciach trzyma tempo, nie odpuszcza, ma co rusz nowe pomysły na choreografię, a do tego jego pogoda ducha udziela się wszystkim. Jego zajęcia sa właśnie takie, jaki lubię, czyli dużo disco latino. Daję 4 na 5, ponieważ na jego zajęcia ciężko się dopchać, są oplegane przez jego psychofanki. Wielki tłok na sali - to nie dla mnie. Ale Lukasza polecam jako instruktora.

03.06.2015 15:43

Mam dużo szczęścia jeśli udaje mi się zapisać na Zumbę do Łukasza, bo to naprawdę człowiek z niezwykłą charyzmą. Jego zajęcia mają klimat imprezy. Jego układy ładnie wyglądają, a wcale nie są skomplikowane. Muzyka ok. Jedyny problem to mnóstwo ludzi na zajęciach, o pierwszym rzędzie nie ma co marzyć. Ale Łukasz nie bez powodu jest tak uwielbiany, do tego skromny chłopak.

25.04.2015 23:24

Łukasz to razem z Panem Jakobczykiem moi ulubieni instruktorzy zumby. Pracują w duecie w szkole na Bema, tzn. tam prowadzą zajęcia. Stosują muzykę latynoską, a nie jakieś popowe hity, czego akurat bardzo nie lubię. U Łukasz dominuje salsa i bachata, a u Stefana raczej reggaeton. Od lat, niezmiennie, ich zajęcia trzymają wysoki poziom. Piękne choreografię a dotego luźna atmosfera.

Dodaj opinię

Instruktor Łukasz Grabowski czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):