default-cover-photo

Lucyna Szymańska

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, pilates, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup, pole dance

Opinie:

29.06.2015 14:52

Najlepsza, zawsze pomocna, wesoła, z fajnym podejściem do ludzi. Potrafi przez całą godzine utrzymać tempo zajęć, zmotywować do tego, żeby nie opaść z sił. Podoba mi się, że rzogrzewke tez robi z rurką. Pilnuje odpowiedniej postawy u wszytskich uczestniczek. Pole fitnsess to obok pole dnace, zajęcia na które również warto się do niej wybrać. Wiem, ze Lucyna prowadzi różne zajęcia w różnych klubach, będę ich poszukiwać i chętnie z nich skorzystam.

22.05.2015 20:38

Zajęć z Lucy poszukuje w róznych klubach, jestem jej wierna fanka już ponad dwa lata. Uważam, że to perfekcyjna instrutkorka, zawsze świetnie przygotowana, nienachalna. Wygłasza uwagi nt wykonywania konkretnych ćwiczeń przez dane osoby, ale zawsze bardzo subtelnie. Mnie to bardzo odpowiada, w końcu zajęcia to ma być przyjemność, a nie stres. Często też proponuje wersje ćwiczeń trudniejsze i łatwiejsze, żeby samemu wybrać. Jest świetnie ubrana i zadbana, samo ptrzenie na nią to przyjemność.

01.05.2015 15:30

Lucy proponuje na zajęciach bardzo przemyślane zestawy ćwiczeń. Ja pierwsze efekty zobaczyłam bardzo szybko. Jest bardzo zadbaną i usmiechniętą osoba, która skutecznie motywuje do teningu. Poza tym podoba mi się jej profil na facebooku, gdzi można znaleźć dużo różnych wskazówek z zakresu fitnessu. Może i o pole dance się kiedys przekonam ;)

Dodaj opinię

Instruktor Lucyna Szymańska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):