default-cover-photo

Laila Matar

4.33 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup, sztanga

Opinie:

15.05.2015 15:16

Od razu sposobało mi się jak prowadzi zajęcia. Przede wszystkim utrzymuje dobry kontakt z ćwiczącymi i ich zna. Widzi jak ćwiczą, co trzeba poprawi, gdy trzeba zmobilizuje do tego żeby wytrzymać do końca. Zawsze też jest przygotowana do zajęć, poukładana, jej trening daje w kość. Polecam każdemu tę satysfakcję po ukończonym treningu z Lailą.

15.05.2015 12:32

W mojej ocenie instruktorka prowadzi niezłe zajęcia wzmacniające. Lubi to co robi i to widać od razu. Świetny kontakt łapie z ludźmi na zajęciach. Ale z drugiej strony jej ćwiczenia są dość schemtyczne, takie uśrednione, niespecjalnie wymagające. Bardziej zaawansowani kuranci prędzej, czy póżniej znudzą się tymi ćwiczeniami. Laila robi bądź co bądź, mocny terning i ma przyjazne usposobienie.

02.05.2015 18:07

Dla mnie jest osobą specyficzną… Na pierwszy rzut oka bardzo miła, na zajęcia kat bez serca ;) W pozytywnym tego słowa znaczeniu, bo chodzi o niedpuszczanie i ciągłą mobilizację kursantów. Widać po niej, że ogólnie lubi pracę z ludźmi i sprawia jej to przyjemność. Nie podobałao mi się natomiast, że ćwiczenia które wybiera są dość schematyczne, dobre dla początkujących.

Dodaj opinię

Instruktor Laila Matar czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):