default-cover-photo

Krystian Gronek

3.40 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, zumba, nauka tańca

Opinie:

19.08.2015 16:35

Bardzo chciałam zobaczyć Krystiana w akcji, w końcu w środowisku jest znanay jako prezenter i szkoleniowiec, same dobre opinie. Moje rozczarowanie był proporcjonalne do nadzieji, które pokładałam w tych zajęciach. O ile wzmacnianie było poprawne, nawet momentami pomysłowe, to instruktor zraził mnie swoimi niemiłymi uwagami w stronę grupy, bardzo to byo obcesowe zachowanie. Choreografie ywkonywane prze niego może i wyglądaja dobrze, ale nie sposób się ich nauczyć, bo instrukto nic nie mówi, sam zmienia kroki bez żadnej komendy, żadnego słownego komentarza, a z ostatnich rzędów sali naprawdę nic nie widać. Wyszłam z tych zajęć, tak mnie deprymowały. Osobiście nie polecam!

26.05.2015 19:51

Instruktor ma niezwykłą wyobraźnię i jest świetny pod względem metodologii. Jak to na zajęciach dla zaawansowanych, choreografie są na wysokim poziomie, ale do tego przejrzyste i spójne. Ma dużo energii w sobie, ale nie zachowuje się jak Chodakowska ;) Ma swój specyficzny styl jeśli chodzi o motywowanie. Potrafi porwać grupę dzięki swojej charyzmie. Komentarze dot. tego że nie nazywa kombinacji korków są poprostu smieszne. Bo po co to komu? Jak ktoś sobie poszedł na zajęcia dla zaawansowanych i nie dał rady, to niech teraz nie obwinia prowadzącego.

25.05.2015 13:49

Polecam zajęcia wzmacniające Krystianem! Dużo elementów trening funkcjonalnego, ćwiczenia różnorodne, z użyciem stepu. Przede wszystkim dba o bezpieczeńśtwo oraz non stop pilnuje, żeby wszytsko było wykonywane poprawnie. Choreografie na pewno nie dla początkujących, trzeb być kondycyjnie przygotowanym. Zaczynałem zajęcia z nim rok temu, tteraz jestem w grupie zaawansowanej. To chyba nie najgorszy wynik? On, jak czegoś nie łapałem zawsze był skory do pomocy. U niego sala pęka w szwach, szczególnie na niedzielnym stepie!

20.05.2015 16:49

Wzmacnianie były całkiem w porządku, z różnymi kobinacjami, o średnim poziomie trudności. Ale zachowanie instruktora był niemiłe, momentami, powiedziałabym, że chamskie. Choreografię miał przeciętną, ale niespodobało mi się, w jaki spsoób wprowadza kroki. Właściwie dziwie się, że ktoś taki, kto szkoli innych instruktorów, na żywo wypada tak słabo. Odradzam Krystiana przede wszystkim za atmosferę, jaką wprowadza.

08.05.2015 10:13

Człowiek legenda! Już za czasów Gimnasionu miał swoją pozycję w fitnessie. Ciężko jest mi go ocenić, bo z jednej strony ma wielkie doświadczenie, z drugiej strony ma niemiłe podejście do ludzi. Czasem sobie myślę, że on chyba przechodzi wypalenie zawodowe. Nie opowiada o krokach, tylko je pokazuje - idzie na łatwiznę. Krystian ma jednak potencjał, mam nadzieję, że coś się zmieni na jego zajęciach.

Dodaj opinię

Instruktor Krystian Gronek czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):