default-cover-photo

Katarzyna Koś

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba, brazylijskie jiu-jitsu

Opinie:

27.05.2015 21:24

Dla mnie Kasia to numer jeden! Zajęcia Zumby z nią mają więcej energii niż aeroboxing. Pełno tutaj wyskoków, kopnięć itp. Zajęcia maja swój niepotarzalny klimat, doładowuja akumulatory. Kasia non stop motywuje, zagrzewa do walki, co jest bardzo potrzebne. Bo będąc tu pierwszy raz trzeba w zajęcia włożyc naprawdę dużo wysiłku. Polecam zajęcia z nia wszystim, nie tylko zwolennikom Zumby.

05.05.2015 13:54

Kasia to najlepsza instruktorka Zumby na jaka trafiłam. Wprowadza super atmosferę w grupie, świetnie zgrywa choreografie z piosenkami. Zajęcia z nia mają rzeczywiście charakter taneczny, a nie jak u niektórych, gdzie bardziej przypomina to aerobik. Zajęcia nie są trudne, tutaj poradzi sobie nawet osoba będąca na zajęciach pierwszy raz. Godzina mija w mgnieniu oka. Nauczyłam się podstawowych kroków kilku tańców, poprawiłam swoja kondycję Polecam całym sercem!

Dodaj opinię

Instruktor Katarzyna Koś czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):