default-cover-photo

Kasia Zasławska

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: joga dla ciężarnych, joga, joga dla początkujących

Opinie:

01.08.2015 16:48

Dzięki Kasi przekonałam się do jogi i trochę inaczej spojrzałam na świat. Uczestnictow w zajęciach z nią, oprócz korzyści fizycznych, naprawdę wzbogaca duchowo. To osoba, która znajduje się na właściwym miejscu, do tego jej spokój po prostu spływa na innych. Dużo pomaga na zajęciach, jeśli oczywiście ktoś potrzebuje, nagina, dociąga, ale wszystko z zachowaniem umiaru i bezpieczeństwa. Dobiera fajną muzyke na zajęcia, czego wogóle nie spodziewałm się po jodze.

14.05.2015 10:19

Kasie znam z Saskiej Kępy i Fitness Energy. Prowadzi bardzo różne rodzaje jogi, m.in. Dla kobiet wc ciąży, dla osób z problemami z kręgosłupem. Na kązdych zajęciach wie jak odpowiednio zmotywować uczestników, kogo zmotywować bardziej, a komu trochę odpuścić. Trenig relaksacji na koniec zajęć wręcz nie spotykany. Poza tym nie da się jej nie lubić jako osoby. Jest zabawna, sympatyczna do tego rewelacyjnie nawiązuje kontakt z grupą.

29.04.2015 13:48

Kasia odmieniła moje myślenie o jodze. Kiedyś zwolenniczka zajęć na których trzeba się porządnie zmęczyc, a dzięki niej polubiłam jogę. Na zajęcia z nią można się wybarć będąc totalnym laikiem. Byłam nierozciągnięta przychodząc tu pierwszy raz i słyszłam od Kasi, że ćwiczenia powinnam wykonywać na tyle, na ile pozwala mi ciało. Żadna presja nie wisi nad człwowiekm na zajęciach z nią. Te zajęcia mega mnie relaksują, polecam każdemu, kto jeszcze nie próbował.

Dodaj opinię

Instruktor Kasia Zasławska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):