default-cover-photo

Kasia Santolak

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, step, płaski brzuch, sexy pupa, tabata

Opinie:

17.06.2015 20:55

Osobiście lubię wygadanych indtruktorów, którzy dużo rozmawiaja z grupa podczas zajęć. Kasia do tej grupy należy, a przy tym jest profesjonalistką. Miałam okazjębyć na kilku jej zajęciach i widać, że przyciąga do siebie ludzi i szybko zyskuje fanów. W trakcie zajeć zwraca uwagę na każdego, poprawia jeśli to konieczne. Sporo zartuje, ale zawsze w pozytywny, motywujący sposób. Dba o to, żeby kazdy czuł jej zainteresowanie, to wielki atut tych zajęć,że człowiek czuje sie na nich bardzo indywidualnie. Polecam!

14.05.2015 21:22

Instruktorka ze Zdrofitu, którą zapamiętam chyba na zawsze. Energia po prostu bije od tej kobiety! Kobieta wulkan! Lubię jeje zajęcia modelująco- wzmacniające, są w sam raz nie zbyt wymagające, ale zwraca dużą uwagę na precyzję ich wykonania. Osoby pączątkujące nie mawją więc się czego bać, bo Kasia w bardzo miły i spokojny sposób wszytsko objaśnia. Wogóle ta kobieta to mistrzyni panowania nad grupą za pomoca kpiny i poczucia humoru. Zawsze ze smakiem!

06.05.2015 15:15

Kasia jest najlepszą insruktorką z jaka miałem do czynienia. Jest wymagająca świetnie przygotowana do zajęć, a przy tym uśmiecznięta i dowcipna. Zawsze po treningu czuję się wyczerpany i zadowolony z siebie. Jje treneing jest super skonstruowany, zawsze ma idealnie dobrana muzyke do tego, co dzieje sie na zajęciach i zwraca bardzo uwagę na grupę. Uwielbiam czas spędzony z ta Panią!

Dodaj opinię

Instruktor Kasia Santolak czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):