default-cover-photo

Kasia Kozak

4.70 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, pilates, piloxing, płaski brzuch, tabata

Opinie:

13.05.2015 21:48

Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się już kilka lat temu i mogę powiedzieć, zę jako uczestnik jestem już doświadczona. Mogę więc powiedzieć z pełnym przekonaniem, że Kasia jest niezwykłą instruktorką. Dzięki niej obserwuje postęp jaki poczyniłam. Serie, które proponuje są mocne i angażujące wszystkie mięśnie. Tak właśnie powinien wyglądać trening idealny.

13.05.2015 17:40

Fitness w jej wydaniu nie ma sobie równych. Ma ogromne zaplecze zawodowe i zawsze świetnie przygotowywuje zajęcia. Intesywne ćwiczenia poruszą najmniejszy mięsień. Po zajęciach z Kasią ledwo żyję, ale jestem zadowolona, że robie coś ze swoim ciaem, co daje odczuwalne efekty. Kasia też świetnie motywuje do pracy.

13.05.2015 14:01

Muszę się zgodzić, że treningi z Kasią są przeznaczone raczej dla osób początkujących, nie wymagają szczególnego przygotowania fizycznego. Nie można jej natomiast odmówić tego, że potrafi stworzyć bardzo przyjemną atmosferę na zajęciach. Ale moim zdaniem brakuje u niej trochę urozmaicenia i zwobagacania warsztatu pracy. Czasami też wydaje mi się, że ta jej szczerość i serdeczność jest sztuczna i na pokaz. Jej wyluzowanie jakoś do mnie nie przemawia.

13.05.2015 11:30

Zajęcia Pani Kasia prowadzi z wielką dbałością o bezpieczeństwo i urozmaiceniem ćwiczeń. Tempo jest do wytrzymania nawet da początkujących. Ćwiczy razem z grupą i dopinguje, żeby nie poddać się w trakcie zajęć. Jeśli ktoś sobie nie radzi zawsze proponuje jakąś łatwiejszą aternatywę. Jej zajęcia są zawsze inne, nawet jeśli chodzi o rozgrzewkę. Zdecydowanie polecam!

12.05.2015 22:23

Piszę, ponieważ ta instruktorka jest naprawdę godna polecenia każdemu kto szuka zajęć fitnessu na pziomie. Przetestowałam wieulu prowadzących i zdecydowanie najlepsza jest Kasia, jedna na miion. Jej ciało jest pięknie umięśnione, widać że wie jak nad nim pracować. W trakcie zajęć jest niezwyke pomocna i miła, zawsze ma świetnie doprana muzykę do ćwiczeń. Trenig z nią jest ciężki, ale bardzo satysfakcjonujący. Kazia Kozak jest wzorem wśród instruktorów.

04.05.2015 18:05

Kasia jest zaangażowana i uśmiechnięta, bardzo mocno wkręcona w swoje zajęcia. Wymaga dużo energii i intensywności, ae też pilnuje bezpieczeństwa. Jej osobowośc mobilizuje do treningu. Wychodzę spocona. Zmęczona, ale zawsze uśmiechnięta.

04.05.2015 11:17

Tabata Kaśki wymiata! Zajęcia, taka samo jak wzmacniające, są prowadzone na najwyższym poziomie. Dużo wysiłku trzeba włożyć w ten trening. Świetnie dopinguje ludzi do ćwiczeń. Sama jest najlepszą reklamą swoich zajęć, bo ma świetną figurę. Najlepsza instruktorka w klubie. Zajęcia na piątkę. Poecam!

02.05.2015 18:35

Daje 5 na 5! Ćwiczenia są dostosowywane do każdego z osobna, w takim stopniu, żeby ich poziom był optymalny. Zajęcia są zagospodarowane od pierwszej do ostatniej minuty, czasem ciężko znaeżć czas na łyk wody. Kasia Kozak to przemił i sympatyczna osoba, która motywuje do pracy nad własnym ciałem.

30.04.2015 08:44

Cudowna osoba, która oczekiwania co do zajęć speniła w 100%. Dobre serie, mocne tempo i wyzwanie za każdym razem, nie tylko dla nowo przybyłych osób. Fajny klimat, super osoba, w peni profesjonalna, najlepsza wśród instruktorek.

26.04.2015 18:42

Trening na wysokim poziomie. Super atmosfera. Motywacja do zajęć. Wyczerpujące zastawy ćwiczeń. Symaptyczna atmosfera. Dla każdego odpowiedni poziom trudności. Gorąco polecam zajęcia Kasi Kozak w Zdroficie na Bemowie.

Dodaj opinię

Instruktor Kasia Kozak czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):