default-cover-photo

Karolina Nasiłowska

4.25 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: crossfit, tabata

Opinie:

23.11.2015 10:18

Pełna pasji, uśmiechu, otwarta na innych, zawsze służy pomocą. Indywidualnie podchodzi do każdego, w marę możliwości każdemu poświecą uwagę. Udziela szczegółowych wskazówek jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Zajęcia są urozmaicone, prowadzone w sposób profesjonalny.

23.07.2015 12:58

Do Pani Karoliny przychodzę na Crossfit i Tabatę. To bardzo miła osoba i widać, że kocha to co robi. Umie zmęczyć na zajęciach, jak mało kto i sprawić, że wychodząc czuje się wielką satysfakcję i chce wrócić jak najszybciej.
Kładzie duży nacisk na poprawne wykonywanie ćwiczeń przez wszystkich uczestników zajęć, zawsze podpowie i poprawi. Zajęcia rozpoczynają się porządną rozgrzewką i kończą rozciąganiem, ćwiczenia są urozmaicone. Zajęcia prowadzone w bardzo pozytywnej atmosferze.
Pani Karolina to profesjonalistka, którą mogę polecić 100 %.

07.06.2015 19:26

Inerway z Karoliną nie zaliczam do zajęć dobrych. Podczas tababty w ogóle nie czułam, że ona kontroluje to, co robi grupa. W sumie sama nie wiem czy dobrze pracowałam na tych zajęciach. Muzyka jest że dobrana, leci sobie tylko w tle, w ogóle nie pomaga w wykonywaniu ćwiczeń, ze wzgędu na różne tempo piosenek. Ostatnia sprawa to jej podejście, takie nijakie, zero uśmiechu, zagadania do grupy. Poza tym jest jeszcze kwestia nadużywania przez nią infantylnych zdrobnień, np. ćwiczonka. Z rzadka cokolwiek poprawia jeśli chodzi o ćwiczenia. Wolałabym ćwiczyć z kimś, kto jest bardziej zaangażowany w zajęcia, ktore prowadzi.

02.05.2015 12:21

Na zajęcia wybrałam się żeby spróbować, ale muszę przyznać, że mio się zaskoczyłam mocno motywującym podejściem Pani Karoliny. Wracam teraz regularnie na jej zajęcia. Tak zagrzewa do wysiłku, że człowiek, który sądzi że nie podoła, daja rade. Jej trening to mnóstwo satysfakcji. Bardzo mnie zmotywował do pracy nad sobą.

Dodaj opinię

Instruktor Karolina Nasiłowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):