default-cover-photo

Karol Ciborowski

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, step, tmt, fitness

Opinie:

02.07.2015 19:49

Karol jest najlepszy! Zawsze pełen energii i pomysłów na zajęcia. Widać po nim, że kocha swoja pracę i nigdy się w niej nie nudzi. Jest to cłzowiek ambitny, który ciąglę sieszkoli i zaskakauje nas czymś nowym. Ostatnio został tytul licencjowanego instruktora Grit Pylo. Pocema Cross Games, dla osób ludbiących ćwiczyć z geupa i Body Combat. Nie sa to łatwe zajęcia, ale obcowanie z Karolem jest dla ludzi, który chcą pokonywać swoje słabości.

12.05.2015 11:28

Trudno jest mi się zmećzyc na zajęciach fitness, a u Karola zawsze mi się to udaję. Dostajemy porządny wycisk, czy to TBC, Body Combat, czy Step. Dla mnie to najlepszy instruktor pod słońcem, na jego zajęcia jadę przez całą Warszawę. Fajnie jest czuć jak ciało opada z sił, ale za sprawą odpowiedniej motywacji walczy się dalej ze swoimi słabościami. Zajęcia z nim dają wielką satysfakcję, szkoda że tylko na Targówku można go spotkać.

21.04.2015 20:19

Chodze od kilku lat na różne zajęcia i muszę powiedzieć, że Karol jest najlepszym instruktorem. Ma wielką wiedzę i bardzo serdeczne nastawienie do grupy. Na jego zajęcia czeka się ze zniecierpliwieniem. Mimo, że zajęcia urozmaica żartami, to naprawdę ciężka praca. Zaczynałam z Karolem od 5 pompek, dziś robie 20 za jednym razmem. Gorąco polecam!

Dodaj opinię

Instruktor Karol Ciborowski czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):