custom-cover-photo

Kamil Paszucha

5.00 z 5 Profil zweryfikowany

tel: 692274717

O mnie:

Jestem certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka, trenerem personalnym i dietetykiem. Ukończyłem szkolenia m.in z zakresu treningu z odważnikami kettllebell's, taśmami trx, mobility i rozciągania oraz gimnastyki sportowej. Ponadto uczestniczyłem w wielu kursach i seminariach dotyczących odżywiania i suplementacji - zarówno w sporcie, jak i w codziennym życiu oraz stanach chorobowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w nowych kursach i szkoleniach. W celu pogłębienia wiedzy od zawsze służy mi także literatura, dzięki której poszerzam wiadomości z zakresu treningu, fizjologii, biochemii, dietetyki, fizjoterapii, a nawet medycyny i psychologii. Uważam, że dobry trener musi być zarówno wybitnym specjalistą jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne, ale także w sferze mentalnej - trener to najlepszy motywator, ale jednocześnie lekarz i pedagog. Stale kształcę się w wyżej wymienionych dziedzinach bo uważam, że w tym zawodzie niezwykle ważną kwestią jest kompletna wiedza o człowieku. Ponadto współpracuję z trenerami, fizjoterapeutami oraz dietetykami, dzięki czemu mam dostęp do najnowszej wiedzy i stale poszerzam swoje horyzonty.

Ukończyłem studia wyższe i posiadam tytuł magistra z Turystyki i Rekreacji. Uprawiałem 5 lat Karate Oyama, moje największe osiągnięcia to podwójne Mistrzostwo Krakowa oraz podwójne Vice Mistrzostwo Krakowa. Od kilku lat trenuję kick boxing, judo oraz brazylijskie jiu-jitsu. Przebrnąłem od małego przez wiele dyscyplin sportowych, m.in karate, pływanie, tenis stołowy i piłkę nożną. Dzięki temu moje nastawienie do treningu jest niezwykle przekrojowe i kompleksowe, uważam bowiem, że nadrzędną ideą każdego człowieka powinien być wszechstronny rozwój. W trakcie prowadzenia treningów nie skupiam się na pojedynczym pierwiastku, ale na całości - tylko to gwarantuje osiągnięcie prawdziwego sukcesu.

Na co dzień współpracuję z wieloma osobami - są to zarówno ludzie rekreacyjnie uprawiający sport, jak i Ci, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi, chcący pozbyć się nadwagi, poprawić zdrowie i samopoczucie, wrócić do zdrowia po kontuzji. Współpracuję również z zawodowymi sportowcami, którym pomagam w przygotowaniu siłowym, kondycyjnym i motorycznym, ustalam także plany żywieniowe i suplementacyjne pod odpowiednią dyscyplinę sportu i wynik jaki chcą osiągnąć.

Kilka lat pracy jako trener personalny pozwoliło mi zyskać niezbędne doświadczenie, które na co dzień wykorzystuje w pracy z klientami. Zdrowy styl życia jest moją największą pasją, a nadrzędnym celem niesienie pomocy - poprzez zmianę trybu życia, wprowadzenie nowych, zdrowych nawyków, poprzez zaszczepianie w innych miłości do treningu. Pragnę wciąż pomagać ludziom realizować marzenia i założone cele, a największą radość przynosi mi ich zadowolenie i uśmiech na twarzy. To sprawia, że jestem szczęśliwym człowiekiem.

W wolnym czasie trenuję sporty walki, kocham podróżować, uwielbiam adrenalinę i wszystko co z nią związane. Lubię dobry film i dobrą książkę, a także smaczną, ale przede wszystkim zdrową
kuchnię.

Zgłoś się do mnie, a pomogę Ci osiągnąć sukces i zrealizować zamierzone cele. Twoim marzeniem jest osiągnięcie wspaniałej sylwetki, zrzucenie zbędnych kilogramów, a może nabranie masy mięśniowej? A może po prostu chciałbyś zmienić coś od zaraz i zacząć prowadzić zdrowy styl życia? Wspólnie popracujemy nad Twoją motywacją i zmianą nawyków, poprawimy zdrowie, kondycję i samopoczucie. Nie czekaj - Zadzwoń, napisz już teraz!

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: crossfit, ćwiczenia na kręgosłup, kettlebell, kick boxing, siłownia, sztanga, sztuki walki, trening funkcjonalny, karate, sambo, brazylijskie jiu-jitsu, trx, mma, bosu, zajęcia dla kobiet w ciąży, trening personalny, stretching, aktywny senior, interwał, zdrowy kręgosłup, gimnastyka, samoobrona

Opinie:

05.12.2015 23:34

Trenerzy są różni. I z różnymi już pracowałem. I w końcu jestem w najlepszych rękach w Krakowie. Kamil jest bowiem wysokiej klasy profesjonalistą. Świetnie potrafi dobrać ćwiczenia uwzględniając też potrzeby rehabilitacyjne. I wyjaśnić dlaczego takie ćwiczenia a nie inne oraz co za ich sprawą się dzieje. To świetny coach.

05.12.2015 01:57

Kamil przygotowywał mnie do kilku walk, teraz prowadzi mnie po kontuzji, jestem bardzo zadowolony, ćwiczenia dobrane tak, by nie obciążać kontuzjowanych partii a wdrażać je stopniowo, tym samym pozostałe partie non stop fajnie katowane. Dobrze rozplanowane treningi, fajnie ułożona dieta, bardzo dobrze widać jak organizm wraca do formy. Śmiało mogę polecić.

Dodaj opinię

Instruktor Kamil Paszucha czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):