default-cover-photo

Kamil Olak

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: power bike

Opinie:

21.06.2015 09:36

Kamil to dla mnie rewelacyjny intruktor Inddor Cycling. Widać jaki jest zaangazowany w to, co robi. Zawsze na jego zajęcia jest mnóstwo chętnych, czasme nawet od oddaje swój własny rower. Wporwadza super atmosferę, do tego bardzo zwraca uwagę na technikę i poprawność całego treningu. Zajęcia nie wiadomo kiedy zlatują. Muzyka mega motywująca i dużo ciekawych układów.

17.06.2015 13:09

Bardzo pozytywna osoba. Zmusza grupedo poważnej pracy, w sumie nie wiadomo jak. Zawsze zwraca uwagę na osoby nieco słabsze. Tlumaczy i objaśnia wszytsko co dzieję się na zajęciach, co bardzo mi odpowiada. Muzyka, którą serwuje, też jest motywująca do dalszej pracy na zajęciach. U niego kręcenie nie jest nudne, bo zawsze na zajeciach pojawia się jakiś element, któego wcześniej nie było.

17.06.2015 10:38

Pełen charyzmy i uśmiechu, najlepszy instruktor, jakie można sobie wyobrazić. Taki właśnie jest Kamil. Zajęcia są zawsze ciekawe i dające wycisk. Kamil obserwuje też nasze ruchy fachowym okiem, żeby w razie czego poprawić. Do całego treningu dobrana jest muzyka, która idealnie współgra z treningiem.. Wszytskim życze tyle werwy co Kamil!

Dodaj opinię

Instruktor Kamil Olak czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):