default-cover-photo

Iwona Stańczak

4.17 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Najbliższe zajęcia:
abt:
09:00
sobota sb.
10:00
sobota sb.
tbc:
11:00
sobota sb.
19:30
poniedziałek pn.
20:30
poniedziałek pn.
18:30
poniedziałek pn.

Opinie:

15.02.2017 18:21

Zajęcia prowadzone przez Iwonę są profesjonalne i tak energetyczne jak żadne inne. Jej entuzjazm jest zaraźliwy i sprawia że nawet jak ciężko to chce się ćwiczyć. Układy taneczne czyli ta część rozgrzewająca, prowadzona jest po mistrzowsku, stopniowo wprowadza nowe elementy, w taki sposób że łatwo je zapamiętać a zabawa jest przy tym doskonała. Za każdym razem wychodzę z jej zajęć przyjemnie zmęczona i pełna energii. Wróciłam po dwu latach do zdrofitu tęskniąc za tą energią, entuzjazmem i jej ćwiczeniami. Iwona to pełen profesjonalizm i wulkan dobrej, pozytywnej energii. POLECAM !

14.07.2015 15:48

Do Iwony chodzę na fatburning i cenie sobie jej fachowość. Widać, że ma doświadcenie i że u niej nie zdarzają się pomyłki. Zawsze wspiera ćwiczących i tak układa zajęcia, żeby zawsze nas czymś nowym zaskoczyć. Wiadomo, że początki są najtrudniejsze, cżłowiek nie zna kroków, gubi się. Ale warto przeczekać to pierwsze zniechęcenie. Bywałam też u niej na TBC i bardzo przypadły mi do gustu te zajęcia, ze względu na dużą intensywność. Polecam zajęcia Iwony, bo są profesjonalne i nie monotonne, jak u niektórych. Nie poddawajcie się po pierwszym razie!

03.07.2015 21:26

Byłam u niej na płaskim brzuchu, stretcchingu i rację muszę przyznać, że jej choreografie są najzwyczajnie w śwecie za trudne, szczególnie dla nowych osób. Domyślam się, że Iwona ma na zajęciach stałe bywalczynie, ale powinna większą uwagę zwrócić na ososby, któe sobie nie radzą, szczególnie kiedy robi ich się na zajęciach całkiem sporo. Ja do niej nie wrócę, zraziło mnie jej zachowanie oraz to, że zajęcia właściwe to u niej raczej dodatek do długiej rozgrzewki. Osobą jest miłą i przyjaźnie wyglądającą, ale to za mało.

03.07.2015 15:06

Wpadam czasem na fat burning w sobotnie przedpołudnia do Iwonki. Zajęcia są skomlikowane, z trudną choreografią i nie są przeznaczone dla osób początkujących. Na Sali jest dużo ludzi i jeśli się nie zna kroków, to mała sznsa, żezobaczy się jej u instruktora. Narzuca szybkie tempo przy zmianie planu i niezbyt ją interesuje czy grupa nadąża. Chyba bardziej jest skupiona na wykonaniu całego treningu. Ale choreografią naprawdę nie można odmówić niczego, są piękne i nie są przez Iwonkę powtarzane. Nigdy się nie myli, jest doskonała w tym co robi. Samo wzmacnianie jest dość standardowe, ale nadrabia dobrą rozgrzewką.

03.07.2015 11:30

Instruktorka o niezykłym temperamencie i życzliwości. U Iwony nie ma mięśnia, który by nie pracował. Są to zajęcie dynamiczne, ładujące akumulatory zarazem. Iwonka, na każdych zajęciach ma coś nowego dla nas. Na początku może być ciężko, ale nie można się poddawać, na kolejnych zajęciach jest naprawdę, tylko lepiej!

14.05.2015 09:31

Panią Iwonę, a właściwie jej zajęcia znam nie od dziś, pojawiam się sporadycznie na jej zajęciach. Szczególnie podobają mi się ABT i TBC w jej wykonaniu. Jak trenerka jest nad wyraz wymagająca i dbająca o szczegóły. Według mnie jest najlepszą instruktorką fitness! Szczególnie polecam zajęcia z nią osobą, które nie boja się cieżkiego treningu i oczekują konkretnych efektów.

Dodaj opinię

Instruktor Iwona Stańczak czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):