default-cover-photo

Iwona Stańczak

4.62 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, sexy pupa

Opinie:

07.05.2019 22:09

WALDEK
Na zajęcia TBC do Iwony uczęszczam regularnie od kilku lat. Jedyna prawdziwa instruktorka fitness pełna pasji i oddania temu co robi, jaką spotkałem.Powinna być wzorem dla wszystkich którzy parają się tą profesją. Miła, wesoła, sympatyczna, zawsze pogodna, nastawiona na bezpieczne wykonywanie ćwiczeń. Reagująca na potrzeby ćwiczących i mobilizująca do przekraczania własnych granic. Zajęcia urozmaicone , zestawy ćwiczeń jeszcze nigdy się nie powtórzyły od kilku lat. POLECAM!, jeśli chcesz z zajęć coś wynieść a nie tylko się odznaczyć pobyt w klubie

14.11.2017 14:46

Uczestniczyłem w zajęciach TBC u Iwony – określiłbym je w trzech słowach profesjonalizm, świetna atmosfera i co najważniejsze pasja. Dawno nie spotkałem się z instruktorem fitness z taką charyzmą i pozytywnym nastawieniem do tego co robi. Przez całe zajęcia utrzymuje właściwe tempo ćwiczeń i potrafi zmotywować do działania nawet wtedy gdy opada się z sił. Dużo podpowiada i poprawia jeśli ktoś niewłaściwie wykonuje ćwiczenia. Co najważniejsze – wszystko robi z uśmiechem. Zdecydowanie najjaśniejszy punkt wśród instruktorów fitness!

13.11.2017 22:43

To wulkan energii,temperamentu i pasji,którymi zaraża podczas treningów. Będąc na zajęciach TBC po raz pierwszy, dostałem "ostro w kość", ale wlasnie tego oczekuje od zajęć i trenera-poczucia zrobienia czegoś dobrego dla swojego ciała, refleksji nad niedoskonałościami i motywacji do dalszej pracy nad sobą, swoją kondycją fizyczna a co za tym idzie również psychiczna. Zachęcam do treningów z Iwona i z czystym sumieniem polecam trenerke. Osobiście na pewno niejednokrotnie zjawię się na jej zajęciach.

30.06.2017 21:00

Iwona to fantastyczna instruktorka, pełna pozytywnej energii, którą potrafi dzielić się z innymi. Jest wymagająca i zwraca uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń, ale to tylko i wyłącznie dla naszego dobra. Na jej zajęciach nigdy nie ma nudy, gdyż treningi są bardzo różnorodne. Różne ćwiczenia, różny sprzęt, różna muzyka...na zajęcia czeka się z ogromną niecierpliwością :) Rewelacyjna motywatorka!

20.06.2017 22:45

Iwona to instruktor który wywołuje we mnie wiele emocji. W czasie zajęć kiedy ciśnie na coraz więcej i więcej jestem zła i wkurzona ale po zajęciach zawsze ja ubustwiam. Jest cudowna. Ma w sobie fantastyczny Power i energię. Zawsze radosna i uśmiechnięta nawet jak "katuje" :) swoje podopieczne. Uwielbiam ją za jej styl bycia i pogodę ducha... no i jak patrzę na efekty jej treningow. Daje wycisk ale warto.

16.03.2017 19:40

Iwona jest niezwykle energetyczną instruktorką, która swoim entuzjazmem zaraża uczestników jej zajęć. Do tego zwraca uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, zwłaszcza przez osoby, które po raz pierwszy przyszły na zajęcia. Uwielbiam prowadzone przez nią zajęcia, zwłaszcza Fat burningu - można się wyszaleć i oprócz spalania tłuszczu jest super zabawa! Zawsze daje niezły wycisk, ale przecież o to chodzi! Widać, że fitness to jej pasja i kocha to co robi. Polecam gorąco zajęcia z Iwonką.

11.03.2017 00:31

Na zajęcia do Iwony chodzę już od ładnych kilku lat i jeszcze mi się nie znudziło. Iwona jest przesympatyczną osobą, ma w sobie mnóstwo energii i pasji, potrafi doskonale motywować uczestników zajęć. Jako jedyna z instruktorek, z którymi miałam do tej pory do czynienia, pokazuje, jak poprawnie ćwiczyć i zwraca uwagę na sposób wykonywania ćwiczeń przez nowe osoby. Najbardziej podoba mi się włączenie do zajęć choreografii - większość instruktorów prowadzi dość powtarzalną i monotonną rozgrzewkę, a u Iwony nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Dla mnie jest to wieki plus, bo dzięki temu zajęcia nie są nudne i bardzo pomagają w poprawie koordynacji ruchowej, co widać po osobach, które chodzą na zajęcia od dłuższego czasu. W zasadzie to w tym momencie chodzę na zajęcia do Zdrofitu tylko i wyłącznie ze względu na Iwonę - dla mnie nie ma lepszej instruktorki. :)

15.02.2017 18:21

Zajęcia prowadzone przez Iwonę są profesjonalne i tak energetyczne jak żadne inne. Jej entuzjazm jest zaraźliwy i sprawia że nawet jak ciężko to chce się ćwiczyć. Układy taneczne czyli ta część rozgrzewająca, prowadzona jest po mistrzowsku, stopniowo wprowadza nowe elementy, w taki sposób że łatwo je zapamiętać a zabawa jest przy tym doskonała. Za każdym razem wychodzę z jej zajęć przyjemnie zmęczona i pełna energii. Wróciłam po dwu latach do zdrofitu tęskniąc za tą energią, entuzjazmem i jej ćwiczeniami. Iwona to pełen profesjonalizm i wulkan dobrej, pozytywnej energii. POLECAM !

14.07.2015 15:48

Do Iwony chodzę na fatburning i cenie sobie jej fachowość. Widać, że ma doświadcenie i że u niej nie zdarzają się pomyłki. Zawsze wspiera ćwiczących i tak układa zajęcia, żeby zawsze nas czymś nowym zaskoczyć. Wiadomo, że początki są najtrudniejsze, cżłowiek nie zna kroków, gubi się. Ale warto przeczekać to pierwsze zniechęcenie. Bywałam też u niej na TBC i bardzo przypadły mi do gustu te zajęcia, ze względu na dużą intensywność. Polecam zajęcia Iwony, bo są profesjonalne i nie monotonne, jak u niektórych. Nie poddawajcie się po pierwszym razie!

03.07.2015 21:26

Byłam u niej na płaskim brzuchu, stretcchingu i rację muszę przyznać, że jej choreografie są najzwyczajnie w śwecie za trudne, szczególnie dla nowych osób. Domyślam się, że Iwona ma na zajęciach stałe bywalczynie, ale powinna większą uwagę zwrócić na ososby, któe sobie nie radzą, szczególnie kiedy robi ich się na zajęciach całkiem sporo. Ja do niej nie wrócę, zraziło mnie jej zachowanie oraz to, że zajęcia właściwe to u niej raczej dodatek do długiej rozgrzewki. Osobą jest miłą i przyjaźnie wyglądającą, ale to za mało.

03.07.2015 15:06

Wpadam czasem na fat burning w sobotnie przedpołudnia do Iwonki. Zajęcia są skomlikowane, z trudną choreografią i nie są przeznaczone dla osób początkujących. Na Sali jest dużo ludzi i jeśli się nie zna kroków, to mała sznsa, żezobaczy się jej u instruktora. Narzuca szybkie tempo przy zmianie planu i niezbyt ją interesuje czy grupa nadąża. Chyba bardziej jest skupiona na wykonaniu całego treningu. Ale choreografią naprawdę nie można odmówić niczego, są piękne i nie są przez Iwonkę powtarzane. Nigdy się nie myli, jest doskonała w tym co robi. Samo wzmacnianie jest dość standardowe, ale nadrabia dobrą rozgrzewką.

03.07.2015 11:30

Instruktorka o niezykłym temperamencie i życzliwości. U Iwony nie ma mięśnia, który by nie pracował. Są to zajęcie dynamiczne, ładujące akumulatory zarazem. Iwonka, na każdych zajęciach ma coś nowego dla nas. Na początku może być ciężko, ale nie można się poddawać, na kolejnych zajęciach jest naprawdę, tylko lepiej!

14.05.2015 09:31

Panią Iwonę, a właściwie jej zajęcia znam nie od dziś, pojawiam się sporadycznie na jej zajęciach. Szczególnie podobają mi się ABT i TBC w jej wykonaniu. Jak trenerka jest nad wyraz wymagająca i dbająca o szczegóły. Według mnie jest najlepszą instruktorką fitness! Szczególnie polecam zajęcia z nią osobą, które nie boja się cieżkiego treningu i oczekują konkretnych efektów.

Dodaj opinię

Instruktor Iwona Stańczak czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):