default-cover-photo

Gosia Abramek

4.33 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: abt, pilates, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup

Opinie:

08.05.2015 14:20

Gosia nie spodobała mi się ze względu na ciągłe spóźnienia na zajęcia. A trwają one zaledwie 45 minut. W tym półgodzinna rozgrzewka to już naprawdę gruba przesada. Kolejne zajęcia z nia również mnie nie przekonały. Na TBC było już trochę lepiej, ćwiczenia możliwe do wykonania dla wszystkich. Muzykę dobiera zawsze trafnie do zajeć, proponuje proste układy, w sam raz po ciężkim dniu. Mam chyba większe ambicje jesli chodzi o zajęcia fitness.

07.05.2015 13:54

Moim zdaniem Gosia to fantastyczna osoba. Bardzo jasno precyzuje komedy i w usystemtyzowany sposób prowadzi zajęcia. Udziela w trakcie zajęć cennych rad i zwraca uwagę na poprawność ćwiczeń. Używa piłek, i innych pomocy, żeby nie było nudno. Pilates z nią to naprawdę męczące zajęcia. Dodatkowo spędzanie z nią czasu jest przejmnością samą w sobie.

29.04.2015 13:47

Oceniam Gosię bardzo pozytywnie jako instruktorkę, fajnie prowadzi swoje zajęcia. Zawsze zwraca uwagę na popełniane błedy i raguje na nie. Daje różnego rodzaju wskazówki nt fitnessu, które mogą się przydac tak w ogóle. Jest bardzo otwarta w kontaktach z ludźmi, zatroszczy się, pogada. Pełna profeska. Polecam!

Dodaj opinię

Instruktor Gosia Abramek czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):