default-cover-photo

Gabrysia Judzińska

3.80 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, płaski brzuch, stretching

Opinie:

06.07.2015 08:04

Byłam u niej ponad 1,5 roku temu na zajęciach i wyszłam rozczarowana, jakiś czas temu wróciłam z ciekawości. Tragedia. Jestem z wykształcenia fizjoterapeutką i trochę się znam na pilatesie. Zajęcia nie miały nic z nim wspólnego. Żadnego wyjaśnienia jak wykonywać ćwiczenia dla laików. Stretching na początku zamiast na końcu. Ćwiczeni cżęsto przeciążające. Ogólnie Pani instruktor robiła co chciała, bez żadnego ładu i składu. Na tych zajęciach nie doczeka się te nikt korekty postawy czy ćwiczenia. Sposób mówienia niezwykle drażniący, a tempo komend nie dostsosowane do rodzaju zajęć. Nie poleciłabym nikomu tych zajęć.

15.05.2015 22:04

Do Gabrysi przychodze regularnie na TBC, bo dla mnie jest w tym najlepsza. Daje nieustaniie uwagi grupie jak wykonywac poszczególne ćwiczenia, co mnie motywuje do pracy.Nie wiem jak jest u niej z innymi zajęciami, ale TBC polecam. Duże tłumy są na jej zajęciach, może warto byłoby wprowadzić więcej godzin w grafiku. Muzyka ok.

11.05.2015 21:42

Jej sposób na prowadzenie zajęć to przede wszystkim energia. Pokzauje ćwiczenia, dopinguje kursantki. Nie spodziewałam się, że ktokolwiek przekona mnie do zajęć w niedzielny wczesny poranek, ale Gabrysi się to udało. Apropos komentarza, że nie chodzi po sali i nie stosuje korekcji poszczególnych osób - bo nie jest fizjoterapeutą, jeśli ktoś ma problemy zdrowotnei niezbędna jest mu indywidualna opieka, niech właśnie tam się uda. W końcu są to zajęcia zbiorowe, a nie indywidualne treningi. Ja gorącą polecam zajęcia z nią!

08.05.2015 00:02

Gabrysia jest energiczna, konatkowa i bardzo przyjazna. Posiada ogrmoną wiedzę, ktorą chętnie się dzieli podczas zajęć. Dużo uwagi przykłada do techniki, tak aby było bezpiecznie. U niej można poćwiczyć i dowiedzieć się czegoś więcj o swoim ciele Zawsze po jej treneingu czuję się mega! Polecam zajęcia z nią w Energy Fitness.

19.03.2015 18:31

Gabrysia ma niespożytą energię podczas zajęć, zo działa niezykle motywująco. Rozgrzewka jest nieskomplikowana, ale wymagająca wysiłku. Ćwiczeni ukierunkowane na kążdą partię mięsniową. Niby mówi jakpoprawnie zrobić ćwiczenie, ale nigdy osobiści e nie pofatyguje się, żeby kogoś skorygować. Jesli ktoś już wie, jak poprawnie wykonyać ćwiczenia u niej będzie mu się pdoobać.

Dodaj opinię

Instruktor Gabrysia Judzińska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):