default-cover-photo

Gabriela Golec

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, pilates, płaski brzuch

Opinie:

19.06.2015 10:27

Na interwał z Gabi trafiłam zupełnie przypadkiem, któregoś dnia po pracy. Zajęcia te polecam każdemu, kto nie boi się zmęczyć. Bardzo logiczny progam ćwiczeń i odpowiednie tempo. Byłam też u niej na TBC i się nie zawiodlam, mam doświadczenie ale i tak usiałam się na trudzić, żeby wytrwać. Gabi daje dokładne instrukcje ćwiczeń, co wiele ułatwia. Do Gabrysi staram sie wpadac, jak tylko mogę.

14.05.2015 12:42

Do Gabi chodzę na Body Pump do Calypso już od jakiegoś czasu i pewnie pozostane im wierny. Sztanga jest dość wymagająca, ale Gabi dba o to, żeby ćwiczenia były wykonywane nalezycie i bezpiecznie. Zawsze daje sugestie jakie obciążenie wybrać, w zależności od poziomou. Atmosfera bardzo miła. Polecam też panom!

25.04.2015 15:50

Przesympatyczna kobitka! Sokoli wzrok, gdy tylko wyptrzy jakieś niedociągnięcia w trakcie ćwiczeń, od razu je koryguje. Z wielkim przejęciem dba o bezpieczeństwo na zajęciach. Prowadzi je z wielką pasją i zaangażowaniem. Gabrysia dużo wymaga i wycicska siódme poty, ale to tylko na plus dla niej!

Dodaj opinię

Instruktor Gabriela Golec czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):