default-cover-photo

Ewa Wiśniewska

4.67 z 5 Profil zweryfikowany

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba

Opinie:

29.08.2015 10:30

Byam u niej na zumbie z uzyciem krzeseł. No i zajęcia same w sobie mnie nie zachwyciy, bo nie są wymagające i mało taneczne. Ale Pani Ewa jako prowadząca jest jak najbardziej godna polecenia. Bardzo pilnuje, aby ćwiczenia wzmacjniające były dobrze wykonywane, nawet przez osoby które nie mają doświadczenia z fitnesse. Trochę ubogo jeśli chodzi o układy i muzykę, ale może z Zumbie Sentao tak ma być.

08.07.2015 20:40

Przerobiłam, brzydko mówiąc, już wielu instruktorów Zumby. Dla mnie Ewa jest najepsza w całej Warszawie. Ma bardzo seredczne podejście do ćwiczących. Pełen profesjonalizm! Chodzę na jej zajęcia od pewnego czasu i nigdy nie powtórzyła tego samego układu. Nawet nowe osoby nie mają problemów, bo wszytsko jest bardzo precyzyjnie objaśniane. Tempo jest intensywne, ale to dobrze.

29.04.2015 17:59

Na jej zajęciach można się otowrzyć, uwolnić złe emocje, odreagować. Zumba z Ewą to coś rewelacyjnego. Zajęcia są różnorodne, układy często zmieniane, mia da ucha muzyka. Przykłada się do swoich zajęć, to widać.

Dodaj opinię

Instruktor Ewa Wiśniewska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):