default-cover-photo

Ewa Niedzielska

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Opinie:

28.08.2015 22:04

Jestem uczestnikiem zajeć zdrowy kręgosłup z Panią Ewą i jestem pewny, że na tych zajęciach pozostane, właśnie ze względu na jej osobę. Nie tylko uczy, ale również koryguje ćwiczenia każdej osoby. Nigdy poz zajęciach z nią nie odczuwalem jakiegoś dyskomfortu związenek z ciałem. Zawsze tez można liczyć, że dostosuje indywidualnie ćwiczenia do poziomou bądź dolegliwości zgłaszanych przez uczestników. Wprowadza na zajęciach bardzo fajną, pełną humoru atmosferę.

30.06.2015 14:56

Pani Ewa jest bardzo kompetentą instruktorką, zawszę do każdego podchodzi indywidualnie, koryguje bądź motywuje do ćwiczeń, bardzo zwraca uwagę na precyzje. Zajęcia Pilatesu sa na bardzo wysokim poziomie ukierunkowane na wzmacnianie. W ogóle jej zajęcia są nieustannie modyfikowane, wykorzystuje różne prybory do treningu funkcjonalnego. Poza tym jest to osoba bardzo pozytywna, zawsze uśmiechnięta. Gorąco polecam, jeśli ktoś chę naładować akumulatory!

Dodaj opinię

Instruktor Ewa Niedzielska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):