default-cover-photo

Ewa Kula

4.67 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, pilates, płaski brzuch, stretching, tmt, zdrowy kręgosłup

Opinie:

23.05.2016 14:36

Przez ponad rok chodziłam na zajęcia z pilatesu i zdrowego kręgosłupa do Ewy w Dobrzemitu oraz TotalFitness. To najlepszy instruktor z którym miałam do tej pory zajęcia, treningi są ciekawe i poróżnicowane, Ewa dokładnie objaśnia jak wykonać każde ćwiczenie. Profesjonalnie i miło - polecam.

09.06.2015 17:06

Chodziłam na pilates do Ewy, więcej było rozciagania na tych zajęciach niż samego wzmacniania. Muzyka dobrana bardzo przyjemnie, zajęcia objaśniane krok po korku, w ludzkim jezyku. Instruktorka nieustannie pilnuje prawidłowej postawy ale raczej słownie, bo nie podchodzi do ćwiczących, żeby korygować ich błedy.Pozytywnie oceniam zajęcia z nią.

07.05.2015 23:53

Ewę znam z Dobrzemitu, z różnych zajęć i niezykle miło ją wspominam. Widać, że to osoba, która zna się na tym co robi. Pilates zawsze ma konkrtna strukturę zajęć. Poza tym zna swoje kursatnki po imieniu, jest autentyczna w tym co robi., ma mnóstwo entuzjazmu w sobie.

Dodaj opinię

Instruktor Ewa Kula czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):