default-cover-photo

Edyta Grochowska

3.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, piloxing, płaski brzuch, zumba, tmt

Opinie:

15.02.2019 18:51

Zajęcia prowadzone przez Edytę są ok, niestety głos edyty jest okropny i utrudnia czwiczenie, dekoncentruje. Najlepsze momenty zajęć były gdy instruktorka milczała

19.07.2015 23:05

Dla mnie jest najlepszą trenerką, jaką kiedykowiek spotkałam w klubach w Warszawie. Ciągle poszerza swoja wiedzę, ale nie gra przy tym gwiazdy. Zajęcia prowadzi z humorem i ciągle wprowadza wzycie nowe pomysły. Uwielbiam ja za zajecia TBC, Aeroboxingu i zumby. Nie jest nadmiernie wylansowana, jest bardzo naturalna i wzbudza wielką sympatię.

20.05.2015 10:22

Edytę poznałam, gdy była na zastępstwie zumby w mojej grupie. Wielkim atutem jej zajeć jest śwetnie dobrana muzyka, miłe podejście do kursantów. Minusem są zbyt proste choreografie i przekazywane nam w taki sposób, że często nie wiadomo czego instruktorka od nas chce. Fajne ciuchy i humir to jednak za mało jak dla mnie.

09.05.2015 21:40

Na zumbie bywam nie od dziś, ale na tych zajęciach podobało mi się wyjątkowo. Instruktorka z charyzmą, humorem i normalnym podejściem. Muzyka przjemna, zaproponowane układy do wykonania dla każdego. Na tych zajęciach wszyscy dobrze się bawią, ja też wracam na nie z przyjemnością.

Dodaj opinię

Instruktor Edyta Grochowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):