default-cover-photo

Dominika Kotowska

4.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, tmt

Opinie:

20.06.2015 22:54

Body Combat z Dominiką to jeden z bardziej rzeczowych treningów, z jakimi miałam do czynienia, mimo że było to tylko zastępstwo. Osobowościowo nie do końca mi odpowiada, ale jest sypatyczna więc nie narzekam. Choreografię widziałampierwszy raz, ae była do przyswojenia. Czasem ydawała mi się nawet bardziej skuteczna niż mós tały instruktor.. Brawa za technikę, która moim zdaniem jest najbardziej podobna do tyc z filmów LesMills. Ogółem polecam!

03.06.2015 11:05

Najlepsze pod względem technicznym zajęcia a Body Pump, jakie odwiedziłam. Zajęcia Dominiki nadają się i dla zaawansowanych i dla początkujących, ponieważ wszytsko dokładnie tumaczy jeśi chodzi o użycie sztang. Doradza jakie obciążenie wybrać w porównaniu z tym, jakie np. było użyte podczas rozgrzewki. Sama wybiera naprawdę imponujące obciążęnie, które bardzo motywuje. Jako osoba jest grzeczn, miała, nije od niej jakaś wewnętrzna siła. Bardzo ujmująca osobowość.

Dodaj opinię

Instruktor Dominika Kotowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):