default-cover-photo

Daniel Brzezina

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: crossfit, kettlebell

Opinie:

25.05.2015 20:35

Chodzę do niego na tabatę i crossfit. Dla mnie to instruktor najwyższej klasy, zawsze maja dobrą rozgrzewkę i porządne rozciąganie na koniec. Na każdych zajęciach jakieś nowe elementy, żeby nie było nudno. Cały czas trzyma grupe pod obserwacją i poprawia, jeśli trzeba. Troszczy się tłumaczy dokładnie ćwiczenia nowym osobom, więc nie ma się co obawiać jeśli jest się nowicjuszem. Daniel to specalista w swoim fachu, nie raz pokazał, że jak się chcę mozna zrobić jeszcze więcej, że ograniczenia są do pokonania. Gorąco polecam Daniela jako instruktora.

15.05.2015 08:44

U Daniela byłam na crossficie na Woli. Ma naprawdę dobrze rozplanowane zajęcia, które zaczynaja ssię rozgrzewką, później prezentuje ćwiczenia które grupa będzie wykonywała w obwodzie. Wszystko jest pokazana i wytłumaczone niezwykle dokładnie. W trakcie zajęć mozna doczekać się pochwały od Daniela lub ewentualnej korekty. Jest on dokładny i skrupulatny, często stosuje plan i burpeesy. Nie robi specjalnie przerw, zamiast nich można sie spodziewać raczej przysiadu jako przerwy. Jego zajęcia to ciężka robota, tak więc trzeba być dobrze zmotywowanym zanim wybierze się jego osobę. Poza tym przemiły człowiek.

Dodaj opinię

Instruktor Daniel Brzezina czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):