default-cover-photo

Beata Michoń

4.75 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Opinie:

28.06.2015 15:10

Do Beaty na zdrowy kręgosłup chodzę od grudnia 2013 i jest to najlepsza instruktorka, na jaką trafiłem. Wielka wiedza, miłe podjeście do ludzi i ciekawe zajęcia. Pod jej bacznym okiem można zrobić coś dla swojego ciała, a przy okazji się zrelaksować.

15.06.2015 14:46

Byłam u niej na wzmacnianiu, ale wiem że specjalizuje się w czymś innym. Zajęcia bez zarzutu, przemyślane, z wykorzystaniem róznych przyrządów, angażujące wszytskie mięśnie. Intensywność zajęć można różnie dobierać, co było widać po grupie. Dużko chodzi po sali i porawia, to atut jej zajęć. Nie bardzo podoba mi się to co mówiła, czyli jej komentarze o innych instruktorach, brak serdeczności w stosunku do nas, jakaś wyższość. W każdym razie mogę jej to wybaczyć, bo zajęcia ogólnie dobre.

05.06.2015 21:19

Kreatywna osoba i wszechstronna instruktorka. Wiele ma do powiedzenia i o zdrowiu i o żywieniu i td. Fajnie przechodzi na zajęciach z jednej aktywności do drugiej, ciągle coś się dzieje. Widać jej nienaganną technikę i to, że świetnie panuje nad grupą. Zawsze można spodziewać się jej wskazówek i konkretnych instrukcji co do ćwiczeń.

27.05.2015 22:59

Beatę mam przyjemność znać od jakichś dwóch lat i nie znalazałam bardziej zaangażowanej w zajęcia osoby od niej. Pełna pogody i i energii, którą dzieli się na sali. Specjalizuje się w zajęciach z piłkami i pilatesie i przekazuje dużo wiedzy teoretycznej podczas tych zajęć. Czasme odnosi się do sposobu prowadzenia zajęć przez innych, ale absolutnie nie jest to złośliwe, raczej ma nas ustrzec przed ewentualnymi kontuzjami. Sama miała problemy z kręgosłupem i pomógł jej pilates, więc uważam ją za specjalistę w tej dziedzinie. Nie wiem czy można jej nie lubić? Na pewno nie można jej odmówić wiedzy. Poza tym ma przyjazny kontakt z grupą.

Dodaj opinię

Instruktor Beata Michoń czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):