default-cover-photo

Bartek Ferner

4.67 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba

Opinie:

17.06.2015 16:04

Nie ma znaczenia o której zaczynają się zajęcia on zawsze ma siłę i chęć na Zumbę. Poziom energii u niego jest niezmiennie wysoki. Czerpie wiele radości z tego, co robi. Jego posatwa udziela się ćwiczącym, co sprawia że po zajęciach nie ma osób niezadowolonych. Polecam te zajęcia szczególnie osóbą, które chciałaby zobaczyć jak wygląda prawdziwa zumba, anie jej kiczowate odmiany. Najlepszy w Warszawie.

29.04.2015 22:02

Bartek to gwarancja dobrej zabawy. Nie czuje się, że jest się na zajęciach, tylko bardziej na wieczornej imprezie. Opórcz tego, że rozpiera go energia, jest świetny technicznie. Ma kapitalny kontakt z grupą, czuć jak wielką przyjmeność sprawiają jemu samemu te zajęcia. Ma dużą rzeszę swoich fanów.

24.04.2015 19:19

Instruktor z wielkim dystansem do siebie i poczuciem humoru, ciągę się wygłupia, rozbawiając wszystkich i rozładowując atmosferę. Zajecia są średnio intensywne, a choreografie raczej proste, możiwe do wykonania nawet da nowych osób. Polecam szczególnie osobom dopiero początkującym na Zumbie. Poelcam zajęcia z Bartkiem!

Dodaj opinię

Instruktor Bartek Ferner czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):